w
googluj

Rise of Flight Demo


Rise of Flight – to symulator, w którym siadamy za sterami bardzo wiernie odwzorowanych samolotów z pierwszej wojny światowej. Nie tylko bardzo dobrze wyglądają, ale mechanika ich sterowania też jest dosyć wiarygodna, a z pewnością bardzo odbiega od tego, co znamy z arcadowych strzelanek pokroju Warthunder. Gra ma jednak jeden minus, który może zrazić wielu potencjalnych graczy – za darmo polatamy sobie jednym, maksymalnie dwoma maszynami. Za resztę będziemy musieli zapłacić.

Gra oferuje kilka trybów rozgrywki: Szybką Misję, Misje zwykłe, Kampanie, Karierę oraz tryb Multiplayer. Pierwszy przeznaczony jest dla graczy, którzy chcą zrobić sobie krótką przerwę i chwilę polatać samolotem, drugi zbiera w sobie multum misji przeznaczonych dla różnych samolotów, trzeci posiada zbiory misji, które tworzone są zarówno przez deweloperów jak i członków społeczności. Kariera pozwala nam wcielić się prawdziwego pilota i kierować jego losami w wybranej jednostce. Chyba najciekawszy jest ostatni tryb. Niestety, w darmowej wersji raczej nie uda nam się w niego zagrać. Każda rozgrywka symuluje jakąś historyczną potyczkę, dlatego mogą brać w niej udział tylko ściśle określone modele samolotów. A te będziemy musieli dokupić jedynie za prawdziwą gotówkę. Jeżeli nie mamy ich w naszym hangarze, będziemy mogli tylko oglądać jak biją się inni.

Gra tworzona jest z myślą o najbardziej wymagających graczach, o czym świadczy niezwykle skomplikowana klawiszologia. Najlepiej przygotować sobie z niej ściągę, inaczej co chwilę będziemy musieli przerywać rozgrywkę, aby znaleźć klawisz odpowiadający za jakąś funkcję. Oprócz oczywistych opcji, czyli zaawansowanego sterowania samolotem, możemy również wydawać komendy oraz po prostu komunikować się z innymi graczami przy pomocy gestów.

Rise of Flight, tak jak każda gra z tego działu, ma bardzo wysoki próg wejścia – musimy nauczyć się tych wszystkich klawiszy i panować nad maszyną. A kiedy już nam to się uda, będziemy mogli spokojnie oddać się niezwykle realnemu doświadczeniu latania zabytkowymi samolotami.

PEGI:

Uwaga!
Aby móc zagrać należy założyć konto na stronie: http://riseofflight.com/account/registration

Wymagania!
•RAM: 4 GB
•CPU: Intel Core 2 Quad 2.6 GHz lub Intel Core i5/i7 2.6 GHz
•GRAFIKA: 1 GB, GeForce GTX 260+ lub Radeon HD5850
•HDD: 10 GB

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Rise of Flight DemoRise of Flight Demo
Wersja stabilna
8 MB | 2016-01-13

Ilość pobrań: 157 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Rise of Flight Demo