w
googluj
pl

QTranslate 6.10.0


QTranslate to niewielki program, który jest desktopowym połączeniem wielu dostępnych w Sieci tłumaczy języków. Pozwala przeprowadzać szybką translację nie tylko pojedynczych słów, ale również całych zdań i tekstów w oparciu o jedną z usług; Google Translate, Bing Translator, Promt, Babylon, SDL FreeTranslation.com, Yandex.Translate, youdao lub Baidu.

Co najważniejsze, obsługa programu jest bardzo prosta i w dużej mierze może zostać przyśpieszona poprzez wykorzystanie skrótów klawiaturowych, których pełna lista prezentowana jest po uruchomieniu aplikacji. Niektóre z nich dotyczą na przykład zmiany dostawcy usług lub nawigacji po wprowadzanym tekście. Program oferuje możliwość tłumaczenia na bieżąco oraz (o ile dany usługodawca posiada taką opcję) rozpoznawania języka wprowadzonych słów. Podobnie jak podczas korzystania z tłumaczy internetowych, również w programie możemy odsłuchać poprawną wymowę danego wyrazu, uaktywniając lektora.

Opcje programu są rozbudowane i pozwalają między innymi na zarządzanie podstawowymi językami oraz konfiguracją skrótów klawiszowych. Pozwolą nam również usunąć z listy języków te, z których nigdy nie skorzystamy, zarządzać wyjątkami, a także skonfigurować niezbędne ustawienia sieciowe.

Wymagania!
Program jest jedynie klientem internetowych usług tłumaczących, wobec czego do pracy programu niezbędny jest stały dostęp do Sieci.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (22 głosów)

Strefa Download programu
QTranslateQTranslate 6.10.0
Wersja stabilna
0.9 MB | 2022-02-19
przejdź
QTranslate Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 1971 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (3)
QTranslate
avatararrow
arek1976 | 2018.07.15 16:34
6 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
nie wiem czego narzekacie lepszego dawno nie widziałem chyba wam instrukcje trzeba ja go używam i mi zdaje egzamin pięknie
QTranslate 6.5.3
avatararrow
Jacenty | 2017.02.19 19:51
-8 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Bubel jakiego jeszcze nie widziałem. Nadaje się do D... !!!
QTranslate 6.3.0
poliglota | Komentarz został wyminusowany | wyświetl