w
googluj

PrimoPDF 5.1.0.2


PrimoPDF skonwertuje prawie każdy typ dokumentu do formatu PDF. Aplikacja ta wykonuje to za pomocą polecenia drukowania, tworząc wirtualną drukarkę plików PDF, co sprawia, że możemy jej użyć w każdym programie posiadającym opcję drukowania.

Program w najnowszej wersji dodaje ikonę na pulpicie, która pozwala skorzystać z szybkiej konwersji przez przeciągnięcie źródłowego pliku i upuszczenie go na ikonie programu. Po upuszczeniu pliku wystarczy poczekać kilka sekund, a gotowy plik PDF pojawia się obok pliku źródłowego.

Możemy także włączyć aplikację PrimoPDF, tam podać ścieżkę do pliku, który chcemy skonwertować, a następnie dowolnie zdefiniować opcje konwersji. Mamy możliwość ustawienia kolorystyki (kolor, skala szarości, czarno-biały) oraz rozdzielczości pliku, który powstanie.

PrimoPDF posiada także funkcję ochrony hasłem, którą można wykorzystać do ograniczenia czytania, edycji lub drukowania naszych plików PDF. Istnieje także możliwość dodania informacji o dokumencie, takich jak autor pliku, temat, słowa kluczowe.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.4 (5 głosów)

Strefa Download programu
PrimoPDFPrimoPDF 5.1.0.2
Wersja stabilna
7.11 MB |2011-02-28

Ilość pobrań: 2565 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 19

Komentarze (0)
PrimoPDF