w
googluj

Photo Collage Max 2.3.2.6


Photo Collage Max to przyjazny program go tworzenia pocztówek, kart podarunkowych, kalendarzy, kolaży i innego typu materiałów okolicznościowych zawierających zdjęcia - wygenerowane obrazy bardzo dobrze nadają się do sprezentowania znajomym lub rodzinie. Środowisko wyróżnia się stabilnym działaniem i dosyć atrakcyjną funkcjonalnością.

Program posiada przyjazny dla początkujących użytkowników, prosty w obsłudze interfejs. Po uruchomieniu narzędzia możemy skorzystać z kreatora, pozwalającego na szybkie stworzenie najbardziej typowych projektów - wystarczy wybrać typ materiału i jeden z predefiniowanych szablonów, a następnie wczytać pliki graficzne znajdujące się na naszym dysku. Wyniki pracy możemy wydrukować, wysłać za pomocą poczty elektronicznej, ustawić jako tapetę pulpitu bądź po prostu zapisać w postaci plików graficznych (obsługiwane formaty: JPEG, PNG, BMP, GIF, TIFF).

Photo Collage Max wyposażony jest ponadto w funkcjonalny edytor, pozwalający na dokładną obróbkę projektów. Oferuje on w następujące możliwości:
- skalowanie, obracanie, przemieszczanie, usuwanie, kopiowanie obiektów,
- zarządzanie warstwami i stronami projektu,
- dodawanie etykiet tekstowych i kalendarzy,
- dodawanie cieni o konfigurowalnym wyglądzie,
- edytowanie tła (gradient, jednolity kolor, różne typy pokrywania się obrazków),
- zmienianie poziomu przezroczystości dla elementów składowych projektu,
- dostosowywanie parametrów arkusza (orientacja papieru, rozdzielczość określana na podstawie zadanych wartości lub predefiniowanych opcji),
- modyfikowanie wzajemnego położenia obiektów,
- cofanie i powtarzanie operacji.

Do dyspozycji mamy bogatą kolekcję gotowych do wykorzystania kształtów (cliparty, szablony, pliki tła, maski, ramki, kształty wektorowe). Użytkownik może również rozbudowywać bibliotekę, poprzez wczytywanie własnych tekstur. Program posiada dobrą dokumentację, która w szczegółowy sposób wyjaśnia w jaki sposób korzystać z poszczególnych funkcji edycyjnych.

Ograniczenia!
Aplikacja jest dostępne za darmo na zasadach licencji freeware. Ograniczenia bezpłatnego wydania polegają na dodawanie znaku wodnego do zapisywanych plików oraz wyświetlaniu reklam profesjonalnej edycji programu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.6 (16 głosów)

Strefa Download programu
Photo Collage MaxPhoto Collage Max 2.3.2.6
Wersja stabilna
33.98 MB | 2014-10-13

Ilość pobrań: 2445 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Photo Collage Max