w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 538
Wszystkich postów: 946580
Wszystkich tematów: 141390

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni

OraBone 8.5.0


OraBone to program przeznaczony do zarządzania bazami danych Oracle, modyfikowania ich zawartości oraz tworzenia nowych baz tego typu. Aplikacja administruje systemem zarządzania bazą danych (SZBD), łącząc się z nim poprzez klienta oprogramowania Oracle Database lub bezpośrednio. Narzędzie pozwala na skorzystanie z menadżera obiektów, edytora SQL, historii operacji SQL, edytora nazw TNS oraz zaawansowanego wyszukiwania, potrafi także tworzyć i porównywać schematy baz danych. Z łatwością można zarządzać rzędami, kolumnami i wartościami oraz analizować, modyfikować lub generować: funkcje, procedury, ograniczenia, indeksy, pakiety, wyzwalacze, sekwencje, synonimy, odnośniki i tabele. Dostępne jest odtwarzanie tabel oraz eksportowanie i importowanie umieszczonych w nich danych. Narzędzie oferuje również system zarządzania kontami i uprawnieniami użytkowników łączących się z SZBD.

Szata graficzna programu została wykonana na przyzwoitym poziomie. Dostępny jest obszerny zestaw motywów, pozwalających dostosować wygląd aplikacji do naszych preferencji. Z obsługą OraBone poradzą sobie głównie użytkownicy mający pojęcie o bazach danych, zwłaszcza osoby zaznajomione z Oracle SQL. Niestety, twórca narzędzia nie udostępnia żadnego pliku pomocy lub jakichkolwiek innych instrukcji.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji, wystarczy rozpakować pobrane archiwum i uruchomić plik wykonywalny.

Wymagania!
Wymagane jest oprogramowanie Oracle Database (serwer i klient) w wersjach 12c, 11g, 10g, 9i, 8i, 8.0 oraz 7.3). Obsługiwany jest także Oracle Database Express 11g oraz 10g.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
OraBoneOraBone 8.5.0
Wersja stabilna 32-bitowa
8.63 MB | 2015-01-22
OraBone 8.5.0
Wersja stabilna 64-bitowa
10.16 MB | 2015-01-22

Ilość pobrań: 678 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
OraBone