w
googluj

OraBone 8.5.0


OraBone to program przeznaczony do zarządzania bazami danych Oracle, modyfikowania ich zawartości oraz tworzenia nowych baz tego typu. Aplikacja administruje systemem zarządzania bazą danych (SZBD), łącząc się z nim poprzez klienta oprogramowania Oracle Database lub bezpośrednio. Narzędzie pozwala na skorzystanie z menadżera obiektów, edytora SQL, historii operacji SQL, edytora nazw TNS oraz zaawansowanego wyszukiwania, potrafi także tworzyć i porównywać schematy baz danych. Z łatwością można zarządzać rzędami, kolumnami i wartościami oraz analizować, modyfikować lub generować: funkcje, procedury, ograniczenia, indeksy, pakiety, wyzwalacze, sekwencje, synonimy, odnośniki i tabele. Dostępne jest odtwarzanie tabel oraz eksportowanie i importowanie umieszczonych w nich danych. Narzędzie oferuje również system zarządzania kontami i uprawnieniami użytkowników łączących się z SZBD.

Szata graficzna programu została wykonana na przyzwoitym poziomie. Dostępny jest obszerny zestaw motywów, pozwalających dostosować wygląd aplikacji do naszych preferencji. Z obsługą OraBone poradzą sobie głównie użytkownicy mający pojęcie o bazach danych, zwłaszcza osoby zaznajomione z Oracle SQL. Niestety, twórca narzędzia nie udostępnia żadnego pliku pomocy lub jakichkolwiek innych instrukcji.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji, wystarczy rozpakować pobrane archiwum i uruchomić plik wykonywalny.

Wymagania!
Wymagane jest oprogramowanie Oracle Database (serwer i klient) w wersjach 12c, 11g, 10g, 9i, 8i, 8.0 oraz 7.3). Obsługiwany jest także Oracle Database Express 11g oraz 10g.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
OraBoneOraBone 8.5.0
Wersja stabilna 32-bitowa
8.63 MB | 2015-01-22
OraBone 8.5.0
Wersja stabilna 64-bitowa
10.16 MB | 2015-01-22

Ilość pobrań: 656 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
OraBone