w
googluj

MDownloader 0.15.26 Build 7024


MDownloader - prosty w użyciu program do pobierania plików z serwerów http oraz wysyłanie na nie plików z dysku twardego.

Na liście obsługiwanych serwerów znajdują się nie tylko najbardziej popularne Rapidshare.com, Hotfile.com czy MegaUpload.com, ale także te trochę mniej znane, jak Bitroad.net, DepositFiles.com, EasyShare.com, FileFactory.com, FileServe.com, FileSonic.com, Klurk.com, Letitbit.net, Load.to, MirrorCreator.com, SensSpace.com, uGotFile.com, Uploading.com oraz zShare.net.

Pobieranie polega na podaniu bezpośrednich linków do wyżej wymienionych serwisów lub podaniu linku do strony internetowej, na której znajdują się bezpośrednie linki. W tym drugim przypadku MDownloader sam wyszuka adresy na podanej stronie, wypisze wszystkie i pozwoli wybrać dowolne z nich. Po rozpoczęciu pobierania na dole okna zobaczymy statystyki przedstawiające aktualną prędkość pobierania oraz wykres prędkości. Bardzo przydatną opcją jest próba odczytania kodu captcha przez system OCR wbudowany w program. Jednak nie zawsze się to udaje, czasem będziemy zmuszeni pomóc aplikacji i sami przepisać kod.

MDownloader umożliwia również wysyłanie plików z naszego dysku na wyżej wspomniane hostingi, gdzie wartą uwagi funkcją jest możliwość wysyłania jednego pliku na kilka różnych serwerów.

Aplikacja pomoże również znaleźć nam linki do plików za pomocą wbudowanej wyszukiwarki, która oparta jest o serwis FilesTube. Przy wyszukiwaniu oprócz podania nazwy możemy również sprecyzować rozszerzenie szukanych plików oraz datę ich dodania.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
MDownloaderMDownloader 0.15.26 Build 7024
Wersja stabilna
3.02 MB |2011-07-23

Ilość pobrań: 1143 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (1)
MDownloader
avatararrow
~Rywin | 2011.07.23 12:33
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Brakuje tylko polskiego interfejsu.