w
googluj
pl

CandiSoft - Load! 0.7.5


CandiSoft Load! – darmowy menedżer pobierania plików. Program pozwala na komfortowe korzystanie z wielu popularnych serwerów hostingowych, typu RapidShare, Hotfile czy FileHost.

Aplikacja znacząco ułatwia pobieranie plików. Nie ma potrzeby nadzoru całego procesu ani pobierania pojedynczo poszczególnych części, ponieważ aplikacja w znacznej mierze automatyzuje całą operację.

Program pozwala na kolejkowanie plików – możemy zatem dodać do kolejki kilka linków, a CandiSoft Load! automatycznie będzie pobierał kolejne dane. Niestety tak jak inne programy tego typu, ten również nie potrafi samoczynnie ominąć zabezpieczenia Captcha. Jedynym ułatwieniem w tej kwestii jest to, że pobierając większy zbiór danych nie musimy pilnować kolejności i czasu po którym możemy wznowić pobieranie kolejnego pliku. Program sam tego pilnuje - naszym zadaniem jest wpisywanie kodu weryfikującego, który wyskakuje w dodatkowym okienku 'zawsze na wierzchu'. Dzięki temu wykonując inne czynności na komputerze jesteśmy od razu informowani o możliwości wpisania kodu w celu kontynuowania pobierania. Oczywiście gdy posiadamy konto premium w danym serwisie hostingowym, zabezpieczenie Captcha nie występuje, ale w tym celu musimy podać login i hasło do danego hostingu.

CandiSoft Load! nie tylko kolejkuje pliki do ściągania i automatycznie je pobiera. Program umożliwia także pobieranie kilku plików na raz z różnych serwerów z pełną prędkością, na jaką pozwala nasze łącze. Ponadto, narzędzie posiada wbudowany dekrypter, co umożliwia pobieranie plików z łącz szyfrowanych.

Dodawanie linków do listy jest bardzo proste i odbywa się błyskawicznie. Najprostszym sposobem jest skopiowanie ich do schowka, a następnie wybranie w głównym oknie programu Links->Add->linkcollector. W otwartym okienku wystarczy kliknąć Add Link i gotowe – linki umieszczone są na liście i można już rozpocząć pobieranie.

Interfejs aplikacji jest bardzo przejrzysty i przyjazny, co z pewnością ułatwia kompletne korzystanie z programu. Narzędzie oferuje bowiem mnóstwo ustawień, które mają za zadanie dostosować pracę programu do indywidualnych preferencji każdego użytkownika. Od konfiguracji łącza, poprzez zmianę parametrów połączeń, aż do ustawień wręcz kosmetycznych, takich jak automatyczne rozpakowywanie archiwów po zakończeniu pobierania i usunięcie ich po wyodrębnieniu plików.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (14 głosów)

Strefa Download programu
CandiSoft - Load!CandiSoft - Load! 0.7.5
Wersja stabilna
15.97 MB | 2015-03-14

Ilość pobrań: 1083 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (3)
CandiSoft - Load!
avatararrow
~Zakolix | 2017.02.15 13:56
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
NIestety program początkowo wydaje się idealny, zaś regularnie błędnie sciąga pliki. Bardzo często zdarza sie,że ściągnie np. plik winrar w 193% i plik waży po ściągnięciu 2x tyle co powiniej i jest uszkodzony oczywiście. Nie spotkałem się z czymś takim dotąd. Średni jest, ale Jdownloader to też nieporozumienie.
CandiSoft - Load! 0.7.5
avatararrow
~motylo | 2011.12.16 23:43
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program jest bardzo lekki, stabilny i ma wszystkie funkcje znane z JDownloader. Dla mnie 4,5 (bo zawsze można lepiej).
avatararrow
~Rufuss | 2011.10.03 11:59
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
jDownloader raczej lepszy.