w
googluj
pl

++Faktury 2013


++Faktury - program odpowiedzialny za ewidencjonowanie sprzedaży. Jest on przeznaczony przede wszystkim dla małych firm, których działalność nie wymaga wdrożenia zaawansowanych systemów wspomagania prowadzenia firmy. Z naszego programu mogą korzystać zarówno zaawansowani, jak i początkujący użytkownicy komputerów. Interfejs graficzny został zaprojektowany tak, aby każdy użytkownik mógł zaraz po instalacji programu wystawiać pierwsze dokumenty sprzedaży bez konieczności studiowania instrukcji obsługi. Paski narzędziowe zostały wyposażone w duże czytelne ikony z etykietami, z poziomu których możliwy jest szybki dostęp do wszystkich podstawowych funkcji.

Program umożliwia szybkie wyszukiwanie i wgląd w bazę danych firmy. Użytkownik może jednym kliknięciem wyselekcjonować interesujące go dokumenty np. faktury VAT z ostatniego tygodnia. Ponadto istnieje możliwość tworzenia wszelakich zestawień np. sprzedaży, należności oraz odpowiednich wykresów. System umożliwia podgląd i wydruk każdego z wygenerowanych zestawień. Program charakteryzuje się bardzo małymi wymaganiami sprzętowymi. Instalator ++Faktury zajmuje mniej niż 2 MB a po instalacji nie więcej niż 8 MB na dysku twardym i jest to kompletny, niezależny system ewidencji sprzedaży. Instalacja i konfiguracja programu nie powinna zająć więcej niż 3 minuty. Nie jest wymagana instalacja żadnego dodatkowego oprogramowania ani pakietów Service Pack.

Funkcje i możliwości programu:

- ewidencja i wystawianie dokumentów sprzedaży (Faktury rachunki),
- ewidencja dokumentów zakupu,
- kartoteka kontrahentów (pozwala na dokładną ewidencję i szukanie kontrahentów),
- kartoteka towarów i usług + kalkulacja cen zakupu, sprzedaży netto i brutto, marży, narzutu,
- generowanie zestawień: bilans, sprzedaż wg asortymentu, sprzedaż wg kontrahentów itp.,
- opcje wydruku faktur: oryginał+kopia razem i osobno, tylko oryginał, tylko kopia),
- wydruk seryjny dokumentów sprzedaży (np. pod koniec miesiąca),
- wydruk polecenia przelewu/wpłaty gotówkowej.

Uwaga!
Program nie jest już dłużej rozijany.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 98/Me/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.9 (68 głosów)

Strefa Download programu
++Faktury++Faktury 2013
Wersja stabilna
3.55 MB | 2011-01-21

Ilość pobrań: 4868 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (11)
++Faktury
avatararrow
~Evelina98 | 2011.04.05 12:22
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Witaj marr, bazę danych musisz najpierw utworzyć w kreatorze bazy. Pozdrawiam
avatararrow
~marr | 2011.02.08 11:12
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Witam, dlaczego nie chce mi się ten program otwierać?? Pokazuje się informacja że brak bazy danych:/ o co chodzi?? wiem ktoś może jak ustawia się bazę danych?
avatararrow
~qba31 | 2010.03.05 17:19
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
@zawiedziony
Może jesteś poza zasięgiem bo na www.mcsoftware.pl jest kontakt i nr telefonu i nie zdarzyło mi się aby ktoś nie odebrał... Masz telefon w PLAY'u ?
avatararrow
~zawiedziony | 2010.01.20 15:14
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
witam niestety jestem szczęśliwym nabywcom tego programu moze jest on intuicyjny i prosty w obsłudze ale jak sie ma jakiś problem i chciało by sie zasięgnąć info u dostawcy programu to jest to niewykonalne od ponad miesiąca usiłuję się dodzwonić do BOK lub Wsparcia technicznego na podane w programie numery poza meilami raczej nie dajacymi rozwiazania problemow telefoniczny kontakt jest niemozliwy i tyle miałbym jeśli chodzi o tak zachwalany program jestem w posiadaniu wielu programów kupionych w necie ale jest to pierwszy taki przypadek aby nie mozna było połączyć sie z pomoca techniczna
avatararrow
~resolute | 2009.12.30 20:47
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program jest bardzo prosty do obsługi i intuicyjny. Idealny dla małej firmy do pisania prostych faktur ale jak dal mnie brakuje gospodarki magazynowej nawet takiej najprostrzej tzn. żeby było widać ilości wprowadzonego asortymentu w stanach a nie tylko pozycje w magazynie które można sprzedawać bez końca bez względu na zakupione ilości
avatararrow
~Print Service Olsztyn | 2008.05.13 00:12
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ja osobiście jestem zadowolony,troszkę wprawy i wszystko idzie gładko.
avatararrow
~Dar | 2008.04.20 13:28
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dzień dobry!
Wszystko jest ok bardzo mi się podoba ten program, ponieważ jest bardzo nowoczesny i mi on pasuje. Tylko mam takie pytanie Jak można zmienić dane sprzedającego?
avatararrow
~tylas | 2007.08.21 13:55
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
bardzo dobry program. łatwy interfejs, szybkie działanie. Cena w porównaniu do możliwości bardzo dobra. miałem małe problemy z rejestracją ale muszę pochwalić firmę za wzorową pomoc techniczną. bardzo dobry kontakt. do działalności usługowej stanowczo polecam !!!!!!
avatararrow
~user | 2007.07.18 09:17
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
program jest jednym z lepszych, bardzo intuicyjny :D
avatararrow
~qba | 2007.04.23 05:23
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nareszcie program do wystawiania faktyr vat, rachunków i innych dokumentów sprzedaży, który nie straszy wyglądem jak to miało dotąd miejsce w przypadku pozostałych firm. Ciekawy interfejs graficzny zgodny z najnowszym Microsoft Office 2007. Program też działa pod większością systemów Windows również pod Microsoft Windows Vista. Ciekawą sprawą jest możliwość włączenia przezroczystych okien jak i różnych skórek m.in.czernej. Świetnie pasuje do Vista. Gorąco polecam wszystkim.
Zadowolony użytkownik:))
avatararrow
~Iwona | 2007.04.17 12:49
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Witam wszystkich! Gorąco polecam program! Sama używam go w swojej firmie i jestem z niego w 100% zadowolona!!! Pozdrawiam.