w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 126
Wszystkich postów: 904343
Wszystkich tematów: 127420

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6337 dni
pl

Seven Remix XP 4.0.0


Komentarze (35)
Seven Remix XP
avatararrow
~mbeski Luzino | 2009.09.11 15:45
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Zainstalowałem ten program na intelu oraz na Athlonie 5600 z SP3 wszystko jest OK. Nie zamula wcale komputera i wszystkie działają ustawienia. Nie wyskakują żadne błędy.
avatararrow
~max | 2009.07.30 06:56
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nareszcie coś co w miare działa na sp3, boot screen jest z visty a nie sevena i bardziej to miał być chyba transformation do visty niż sevena. Ale nie jest tak tragicznie może w kolejnych wersjach to poprawią tak jak welcome screen.
avatararrow
~arkadian | 2009.07.26 09:45
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
wczoraj zainstalowalem, wydawało się, że wszystko będzie grało. A po restarcie klapa.. Po bootowaniu zalogowałem się na konto, do tej pory wszystko grało, gdy niespodziewanie wyskoczyła tapeta pulpitu z rybką, ale do cholery gdzie cały pulpit! Nie ma paska, ikon, kompletnie nic oprócz tej tapety. Nie mam jak wejść w przygotowany przed instalacją punkt przywracania, usunąłem za pomoca Menagera zadań Windows program, powróciło do 'normy' ekran bootowania, logowania, ale i tak dalej nie mam pulpitu, znalazłem być może usterkę, podmieniło mi w explorer.exe plik iertutil.dll i chyba to jest przyczyna. Wyskakuje mi komunikat, że 'ponowne zainstalowanie tej aplikacji (iertutil.dll) może rozwiazać problem, tyle, że skąd ją wziąść? Nie chcę robić formata, gdyż mam kilkanaście ważnych plików na komputerze, szczególne, że są tam też pewne projekty, które pewnie szlag trafi a do tego nie mogę dopuścić.. chyba więc nie obejdzie się bez fachowej pomocy za jak zawsze sporą $.
Stanowczo odradzam, nie wiem, czy inni userzy mieli podobne problemy, ja kiedyś miałem Viatamizera, potem jakiś czas Vista Transformation Pack i CrystalClear i wszystko działało w porządku, a tu coś mnie pokorciło by spróbowac z tym programem i klapa.


____
Zapraszamy na nasze forum http://forum.programosy.pl/ spróbujemy pomóc
avatararrow
~DominLoL | 2009.07.02 18:50
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Czy program integurje w system?
Czy trzeba robić kopię zapasową systemu?
Jeśli tak to jak?
avatararrow
~AXEL | 2009.06.23 22:02
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Od dawna używam "Vista Icons Pack v2.1 Ultimate" i jestem bałdzo zadowolony.
Kiedyś sprawdzę "Seven Remix XP" chociaż nie lubię niebieskiego ;)
left1 red
12
red blue