w
googluj

JuceVLC 0.91


JuceVLC to darmowe „pełnoekranowe”, centrum multimedialne, idealnie sprawdza się w roli odtwarzacza video. Bardzo dobrze zaprojektowany interfejs użytkownika pozwala z dużej odległości na swobodne sterowanie aplikacją. JuceVLC, jest idealnym oprogramowaniem dla osób ceniących sobie wygodę i łatwość obsługi, aplikacja pozwala na odtwarzanie filmów we wszystkich możliwych formatach. Dzięki wykorzystaniu VLC Media Player oraz wbudowanemu interfejsowi Media Center, czynni go lekkim i zarazem przyjaznym dla użytkownika, który ceni sobie wygodę i komfort oglądania filmów w zaciszu domowym.

Główny interfejs użytkownika, usytuowany jest w górnej prawej części ekranu, znajdziemy tam dostęp do wszystkich opcji programu jak również znajduje się prosta i szybka przeglądarka plików umożliwiająca nam przeszukiwanie swoich zbiorów multimedialnych. W dolnej części okna znajdują się przyciski odtwarzania wideo, pasek postępu, sterowanie audio oraz przycisk szybkiego dostępu, pod którym kryją się następujące opcje:
Ustawienia audio, opóźnienie napisów, opóźnienie audio, prędkość odtwarzania wideo i ostatnia funkcja, za pomocą, której możemy obliczyć czas pozostały do końca filmu z uwzględnieniem zastosowanych ustawień.

Kluczowe cechy JuceVLC:
• Interfejs użytkownika posiada duże wyraźnie czcionki, dzięki czemu jest bardzo czytelny również w większych odległości od monitora/telewizora, atutem jest również blokada systemowych okien dialogowych.
• On Screen Display, opcja która pozwala na przeglądanie i skonfigurowanie indywidualnych ustawień bez konieczności otwierania nowego okna.
• Zbudowany w oparciu o bibliotekę VLC.
• Dobre wsparcie dla formatów - AVI, WMV, MKV, MP4, wszystkie formaty obsługiwane przez VLC.
• Interfejs w stylu Media Center.
• Wszystkie opcje mogą być używane bez konieczności korzystania z klawiatury, jedynie za pośrednictwem mysz.

Reasumując JuceVLC jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają lekkiego, darmowego i jednocześnie prostego w obsłudze oprogramowania do oglądania swoich ulubionych filmów. Interfejs programu przypomina standardowy interfejs znany z wielu odtwarzaczy DVD z minimalistycznym menu i intuicyjną nawigacją. Szczególnej uwadze zasługuje fakt, iż JuveVLC,  zbudowany jest na kodzie źródłowym VLC Media Player, dzięki czemu obsługuje wiele formatów plików, zapewniając użytkownikowi bezproblemowe odtwarzanie filmów w rożnych formatach również nagranych na płytach DVD.

W skrócie, JuceVLC łączy wszystkie zalety oryginalnego programu, a także dodaje funkcje centrum multimedialnego. Wszystkie te cechy powodują, że warto zapoznać się z programem.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (14 głosów)

Strefa Download programu
JuceVLCJuceVLC 0.91
Wersja stabilna
27.73 MB | 2015-03-27

Ilość pobrań: 1383 | W tym miesiącu: 13 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
JuceVLC
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.20 14:04
-4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Do sprawdzenia.
JuceVLC 0.91