w
googluj

Gameplay Time Tracker Portable 2.3.1.0


Gameplay Time Tracker Portable (przenośna wersja, która nie wymaga instalacji w systemie) to ciekawy program do monitorowania czasu poświęcanego na granie w konkretne gry. Pozwala tworzyć interesujące statystyki poparte wykresami, które obrazują ile czasu gracz poświęcił na wybrany z komputera tytuł. Aplikacja pozwala automatycznie dodawać do listy gry wykryte na komputerze, ale możliwe jest również dopisanie wybranych pozycji ręcznie, gdy coś nie zostanie wykryte, a tym samym dodanie do listy nie tylko gier, a również innych aplikacji, które chcielibyśmy śledzić. Statystyki można przeglądać bezpośrednio w interfejsie program, ale krótkie podsumowania wyświetlane są także w formie półprzezroczystych powiadomień z paska zadań (niestety są to powiadomienia własne stworzone przez producenta, nie integrują się na przykład z systemowymi okienkami Windowsa 10).

Sam interfejs aplikacji, a co za tym idzie – jej obsługa, są czytelne, jednak wizualnie sprawiają wrażenie mało nowoczesnych. Nie przeszkadza to w funkcjonalności, jednak może średnio pasować do dążącego do minimalizmu stylu królującego obecnie w stylistyce tworzonych programów. Wśród opcji program znajdziemy również taki dodatek, jak dzielenie gier na kategorie. To przydatne, szczególnie jeśli gramy jednocześnie w wiele tytułów i poruszanie się pomiędzy nimi jest swego rodzaju wyzwaniem. Zastosowanie podziału przełoży się również na ciekawsze statystki, które wygeneruje aplikacja.

Warto dodać, iż w programie znajdziemy sporo ustawień działania aplikacji, jak również przydatny motyw wyświetlania „porady dnia” przy uruchamianiu. Można to oczywiście dezaktywować, ale w praktyce pozwala dość szybko poznać ciekawsze możliwości programu i przejść do ich wykorzystywania w praktyce.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Gameplay Time Tracker PortableGameplay Time Tracker Portable 2.3.1.0
Wersja stabilna
1.26 MB | 2018-05-13
przejdź Wersja instalacyjna Gameplay Time Tracker

Ilość pobrań: 76 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Gameplay Time Tracker Portable