w
googluj

[eMo]Web Browse Optimizer 2.0.0.2


[eMO] Web Browser Optimizer to niewielkie narzędzie do optymalizacji przeglądarek internetowych. Aplikacja pozwala na usprawnienie działania najpopularniejszego oprogramowania w tej kategorii tematycznej (Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer, Palemoon, Maxthon, Safari, Green Browser, Comodo Dragon, K-Meleon, Flock, SeaMonkey, Netscape, Avant Browser i inne). Program jest odpowiedzialny za obniżanie obciążenia pamięci operacyjnej, co przy kiepskiej optymalizacji niektórych produktów może okazać się zbawienne dla wydajności komputera. Dzięki [eMO] Web Browser Optimizer możemy zmniejszyć roboczy rozmiar pamięci nawet kilkukrotnie.

Narzędzie posiada przyjazny, ograniczony do minimum interfejs użytkownika, który przypadnie do gustu początkującym odbiorcom. W głównym oknie programu znajdziemy listę wszystkich obsługiwanych przeglądarek internetowych - wystarczy zaznaczyć interesujące nas pozycje, włączyć/wyłączyć optymalizację pamięci operacyjnej oraz wybrać interwał działania. Zmiany zostaną automatycznie wprowadzone przez silnik aplikacji - skutki działania można obserwować za pomocą systemowego Menedżera Zadań lub innych monitorów procesów. Aplikacja może również zostać dodana do autostartu Windows, dzięki czemu będzie aktywna zaraz po uruchomieniu komputera.

Projekt jest rozpowszechniany na zasadach Open Source (otwarty kod źródłowy). Aplikacja mimo początkowej fazy rozwoju jest z pewnością warta wypróbowania. Program może być wykorzystywany zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych.

Uwaga!
[eMO] Web Browser Optimizer jest rozpowszechniany w postaci archiwum w formacie RAR. Do poprawnego rozpakowania paczki, niezbędne jest odpowiednie oprogramowanie, na przykład 7-Zip lub WinRAR.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub wyższej.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (8 głosów)

Strefa Download programu
[eMo]Web Browse Optimizer[eMo]Web Browse Optimizer 2.0.0.2
Wersja stabilna
0.88 MB | 2015-07-10

Ilość pobrań: 711 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
[eMo]Web Browse Optimizer