w
googluj

Google+ Hangouts for Chrome 1.0.7


Google+ to dosyć nowe narzędzie komunikacji społecznej, oferujące kilka innowacyjnych rozwiązań (np. kręgi znajomych) i aspirujące do miana konkurencji dla serwisu Facebook. Jak wszystkie rozwiązania firmy Google, także i ten serwis korzysta z rozmaitych usług sieciowych, jakie przygotował słynny koncern z Mountain View. Najnowszą z takich usług są właśnie Hangouty, czyli Google+ Hangouts, do których dostęp mają zarówno użytkownicy komputerów osobistych, jak i urządzeń przenośnych (za pośrednictwem aplikacji dla systemów iOS i Android). Hangouty są następcą i dziedzicem starszych i wysłużonych serwisów komunikacyjnych Google - Google Talk i Google Messenger.

Google+ Hangouts for Chrome to nic innego jak wtyczka (a raczej dwie wtyczki: Hangouts oraz Quick Hangouts for Google+™) do popularnej przeglądarki internetowej Google Chrome. Pozwalają one korzystać z dobrodziejstw Hangoutów na zwykłym domowym komputerze.

Czym właściwie są Hangouty? To nic innego jak zaawansowany komunikator internetowy (a w istocie upgrade innej popularnej usługi tej firmy, mianowicie Google Chat), który pozwala na wzbogacanie rozmów poprzez dzielenie się zdjęciami, przesyłanie emotikonów (do wyboru z ponad 850 sztuk!) czy bezpłatne grupowe rozmowy video (do 10 użytkowników jednocześnie). Wszystkie te funkcjonalności nie są, oczywiście, niczym innowacyjnym, jako że od pewnego czasu stanowią już standard w najlepszych komunikatorach internetowych.

Największym atutem Hangoutów jest jednak coś innego, a mianowicie ścisła integracja z pozostałymi usługami sieciowymi giganta z Mountain View, do której dostęp uzyskujemy po wybraniu opcji Hangouts with Extras. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, abyśmy nasze wideorozmowy urozmaicili także wspólną pracą nad dokumentami (dzięki sprzężeniu z usługą Google Docs), zabawą w rysowanie (Google Sketchpad) czy dzieleniem się ekranem (Share Screen).

Uwaga!
Aplikacja jest wtyczką do Google Chrome, dlatego ta przeglądarka jest niezbędna do pobrania i zainstalowania programu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Google+ Hangouts for ChromeGoogle+ Hangouts for Chrome 1.0.7
Wersja stabilna
0.22 MB | 2013-05-27

Ilość pobrań: 295 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Google+ Hangouts for Chrome
avatararrow
~pachmiel | 2015.03.07 11:50
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
jak te gowno usunac
Google+ Hangouts for Chrome 1.0.7