w
googluj

MeasureIt 0.4.15


MeasureIt to linijka ekranowa przeznaczona dla przeglądarek internetowych z serii Mozilla Firefox, Google Chrome i Safari. Rozszerzenie umożliwia wygodne mierzenie wielkości rozmaitych elementów stron internetowych i zasobów sieci Web (zdjęcia, przyciski, pola formularzy, teksty). Wymienione możliwości sprawiają, że aplikacja sprawdzi się przede wszystkim w rękach webmasterów, projektantów i grafików.

Obsługa dodatku jest bardzo prosta - wystarczy nacisnąć na przycisk linijki widoczny w interfejsie przeglądarki, rozciągnąć pole pomiaru do preferowanych rozmiarów, a następnie odczytać wyniki (wysokość i szerokość w pikselach). Ustawienie linijki na ekranie ułatwiają skróty klawiaturowe (strzałki oraz klawisze funkcyjne SHIFT/CTRL). Użytkownik może również dostosować wygląd pola pomiaru i tła do własnych potrzeb - zmienić możemy kolorystykę i poziom przezroczystości tych elementów.

Aplikacja MeasureIt jest dostępna bezpłatnie (licencja freeware). Jeśli narzędzie przypadło nam do gustu, warto rozważyć donację na rzecz rozwoju tego i innych programów producenta.

Uwaga!
Bezpośrednio z poziomu portalu Programosy.pl możemy pobrać rozszerzenie dla przeglądarki Mozilla Firefox. Dostępne są również edycyjne przeznaczone dla Safari i Google Chrome.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
MeasureItMeasureIt 0.4.15
Wersja stabilna
0.03 MB | 2016-04-17

Ilość pobrań: 242 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
MeasureIt
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.19 15:21
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Do sprawdzenia.
MeasureIt 0.4.15