w
googluj

Go-Mobile 2.2.6


Go-Mobile to interesujący dodatek do Mozilla Firefox. Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja jest odpowiedzialna za umożliwienie wyświetlania stron internetowych w wersji mobilnej. Funkcjonalność ta może mieć istotne zastosowanie dla użytkowników posiadających wolny Internet bądź też korzystających z połączeń sieciowych z limitem transferu przychodzącego/wychodzącego. Co więcej, witryny w wersjach dostosowanych do telefonów komórkowych i smartfonów są zazwyczaj znacznie uproszczone - Go-Mobile przypadnie do gustu osobom ceniącym sobie minimalizm, przejrzystość i prostotę. Narzędzie może okazać się również przydatne dla webmasterów, pragnących przetestować swoje dzieła w różnych warunkach.

Obsługa dodatku jest bardzo prosta. Narzędzie rezyduje na pasku dodatków przeglądarki Mozilla Firefox (standardowo znajduje się on w dolnej części okna). Po naciśnięciu na ikonę programu, możemy przełączać się pomiędzy renderowaniem stron w trybie normalnym i mobilnym. W przypadku wczytania witryny przed wybraniem docelowego trybu, należy dodatkowo przeładować jej zawartość - w tym celu naciskamy na "Odśwież" lub wybieramy na klawiaturze przycisk F5.

Narzędzie Go-Mobile jest dostępne całkowicie bezpłatnie. Aplikacja może być zainstalowana w trybie offline (pobieramy i wczytujemy plik w formacie XPI). Dodatek można również włączyć z poziomu oficjalnego portalu Firefoksa.

Ograniczenia!
Go-Mobile działa tylko na witrynach posiadających dedykowane wersje mobilne. Narzędzie w żaden sposób nie wpływa na wyświetlanie standardowych stron internetowych, w przeciwieństwie do innych popularnych dodatków (na przykład Readability).

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Go-MobileGo-Mobile 2.2.6
Wersja stabilna
0.3 MB | 2013-10-20

Ilość pobrań: 278 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Go-Mobile