w
googluj
pl

Historia Przeglądarek 1.3.1.0


Historia Przeglądarek to bezpłatny program do oczyszczania historii przeglądanych stron internetowych ze zbędnych bądź prywatnych adresów. Aplikacja sprawdzi się bardzo dobrze w szybkim usuwaniu wpisów dla najpopularniejszego oprogramowania dostępnego obecnie na rynku (Mozilla Firefox, Internet Explorer, Google Chrome, Opera). Proces jest w pełni zautomatyzowany - strony są klasyfikowane według słów kluczowych.

Narzędzie wyróżnia się niezwykle przyjaznym, intuicyjnym interfejsem, który jest dostępny w polskiej wersji językowej. Proces czyszczenia historii sprawdza się do kilku kliknięć myszy - konfiguracja przebiega w trybie "krok po kroku". Na początku pracy z aplikacją należy dokonać wyboru przeglądarek, dla których ma zostać przeprowadzona wstępna analiza. Kolejny etap to dostosowanie parametrów filtrowania. Do dyspozycji mamy kilka domyślnych kategorii (finanse i banki, wyszukiwarki internetowe, portale społecznościowe, wiadomości i blogi, wulgaryzmy) oraz trzy tryby działania (szybki, normalny, dokładny). W przypadku ostatniej metody, przeszukiwana jest pełna zawartość strony internetowej, co zapewnia wysoką dokładność działania. Po zakończeniu analizy, użytkownik może zapoznać się z listą znalezionych wpisów, a następnie zaznaczyć te adresy, które są przeznaczone do usunięcia.

Narzędzie zostało wyposażone w edytor słów kluczowych. Jest to prosty moduł służący do zarządzania filtrami. Ważną zaletą aplikacji Historia Przeglądarek jest bezpieczeństwo użytkowania - program w sposób automatyczny wykonuje kopie zapasowe, a skasowane adresy można w dowolnym momencie przywrócić do wcześniejszego stanu.

Uwaga!
Przed uruchomieniem aplikacji należy zamknąć wszystkie uruchomione przeglądarki internetowe.

Ograniczenia!
Program jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji adware. Jednym ograniczeniem narzędzia jest wyświetlanie niezbyt uciążliwej reklamy.

Licencja: Adware (darmowa z funkcją wyświetlania reklam)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Historia PrzeglądarekHistoria Przeglądarek 1.3.1.0
Wersja stabilna
2.11 MB | 2014-09-17

Ilość pobrań: 334 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Historia Przeglądarek