w
googluj

Comodo EasyVPN 2.3.76.0


Comodo EasyVPN to program służący do tego samego co znany LogMeIn Hamachi. Dzięki tej aplikacji utworzymy wirtualną sieć LAN, do której będą mogli podłączyć się nasi znajomi. Program jest darmowy dla użytkowników domowych. Jednak w przypadku zastosowań komercyjnych będziemy musieli wykupić licencję.

Tworzenie sieci jest wyjątkowo proste. Wystarczy podać nazwę sieci oraz hasło, a następnie pozostaje przekazać te dane naszym znajomym, aby mogli dostać się do sieci.

Dzięki temu możemy połączyć w jedną sieć komputery znajdujące się za tzw. NAT-em. Prościej mówiąc, gdy 2 urządzenia są w różnych sieciach, to nie widzą się one nawzajem. Po utworzeniu wirtualnej sieci i podłączeniu do niej naszych urządzeń, stają się one dla siebie widoczne, co pozwala na wymianę plików między nimi.
Gdy już jesteśmy w takiej sieci, to możemy także zagrać w gry komputerowe online z naszymi znajomymi.

Funkcją wyróżniającą ten program od wspomnianego wcześniej Hamachi jest możliwość utworzenia konferencji tekstowej z osobami podłączonymi do sieci. Jedyne czego brakuje temu programowi, to konferencja wideo, która na pewno przydałaby się każdemu.

W naszej bazie programów dostępna jest również wersja 64bitowa.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (20 głosów)

Strefa Download programu
Comodo EasyVPNComodo EasyVPN 2.3.76.0
Wersja stabilna
12.5 MB |2011-01-05

Ilość pobrań: 14822 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 14

Komentarze (1)
Comodo EasyVPN
avatararrow
~miisoo | 2011.01.05 15:41
-4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Brak wieloplatformowości jest największym problemem.