w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 131
Wszystkich postów: 904518
Wszystkich tematów: 127589

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6760 dni
pl

ClipGrab 3.9.6

ClipGrab - darmowe oprogramowanie do pobierania i konwertowania klipów udostępnianych online. Do listy obsługiwanych serwisów należą: YouTube, Clipfish, Collegehumor, Dailymotion, MyVideo, MySpass, Sevenload, Tudou oraz Vimeo.

Aplikacja składa się z trzech zakładek: wyszukiwarki, okna pobierania oraz ustawień. Niestety, mimo że do listy obsługiwanych stron należy wiele serwisów, to wyszukiwarka współpracuje tylko YouTube. Jeżeli będziemy chcieli pobrać klip z innego serwisu, konieczne będzie najpierw znalezienie go w sieci, a następnie podanie do ClipGrab linku do tego zasobu.

Druga zakładka pozwala rozpocząć pobieranie i wyświetla listę aktualnie pobieranych plików. Na górze widzimy okno, do którego wkleić możemy wybrany link. Pod nim dostępne są dwie ważne opcje - format oraz jakość. Jako format wyjściowy możemy zostawić oryginalny typ (nie dokonywać konwersji), wybrać spośród MPEG4, WMV, OGG Theora bądź wyodrębnić samą ścieżkę dźwiękową i zapisać ją do MP3 lub OGG Vorbis. Na liście dotyczącej jakości możemy wybrać którą z dostępnych w Internecie wersji chcemy pobrać - low 240p, normal 360p, high 480p, HD 720p lub HD 1080p. Nie wszystkie filmy w serwisie są dostępne w najwyższych jakościach, tak więc lista dostępnych jakości będzie dostosowywała się do danego klipu.

Na trzeciej zakładce znajdują się ustawienia aplikacji. Nie ma ich dużo i nie dają możliwości zaawansowanej konfiguracji, ale najważniejsze opcje są dostępne. Wśród nich ustalenie ścieżki zapisu pobranych plików, pytanie o miejsce zapisu przy każdym pobieranym pliku, automatyczne pobieranie linków znajdujących się w schowku, włączenie powiadomień o pobraniu oraz ustawienie serwera proxy.

ClipGrab występuje wyłącznie w angielskiej wersji językowej, ale obsługa jest wyjątkowo prosta, interfejs intuicyjny, nie ma natłoku opcji, więc nawet osoby bez podstaw języka powinny sobie poradzić z obsługą aplikacji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (11 głosów)

Strefa Download programu
ClipGrabClipGrab 3.9.6
Wersja stabilna
72.6 MB | 2020-12-17
przejdź
ClipGrab Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 3087 | W tym miesiącu: 17 | W poprzednim miesiącu: 18

Komentarze (3)
ClipGrab
avatararrow
~yuga | 2016.06.22 11:11
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dziala-polecam
ClipGrab 3.6.0
avatararrow
~wojak | 2011.12.15 11:25
-4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
nie polecam, zawiesza się, bądź w ogóle crash'uje, prze ściąganiu większych klipów
avatararrow
~Paulina | 2011.08.04 22:11
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Widzę, że vDownloader ma poważnego konkurenta.