w
googluj

uGet 2.1.1 Build 39

uGet - darmowy program do pobierania materiałów multimedialnych z popularnych serwisów społecznościowych. Wśród obsługiwanych witryn znajdują się największe serwisy publikujące nagrania (YouTube, Dailymotion, Metacafe, SoundCloud) oraz nieco bardziej egzotyczne strony z ojczystego kraju producenta - Bułgarii.

Obsługa programu jest bardzo prosta. Wystarczy w głównym oknie wkleić odnośnik do filmu lub innego typu nagrania. Po chwili zostanie wyświetlone niewielkie okno, w którym można dostosować ustawienia pobieranego pliku (nazwa, lokalizacja, jakość, format docelowy). W przypadku ostatniej opcji, do wyboru są: MP3, WAV, AVI, MPG, WMV, 3GP. Aplikacja pozwala na obsługę nieograniczonej liczby zadań w tym samym czasie oraz niezależne nimi sterowanie. Dla większego komfortu użytkownika oddano do dyspozycji możliwość minimalizacji głównego okna do zasobnika systemowego - dzięki temu podczas pobierania większej ilości danych będziemy mogli się skupić na innych czynnościach.

Podczas ściągania użytkownik jest na bieżąco informowany o prędkości transferu, procentowym postępie oraz czasie, który pozostał do końca. Co ciekawe, lista pozwala na bezproblemowe kopiowanie wybranych informacji, wystarczy je zaznaczyć i nacisnąć standardowy skrót klawiaturowy (Ctrl+C). Dzięki temu można szybko podzielić się nazwą utworu ze znajomym lub zapisać zadania do pliku tekstowego. Dodatkowo jeśli zależy nam na bezpieczeństwie lub usługodawca nie udostępnia nam pełnej gamy rozwiązań technicznych, można połączyć się za pomocą zdefiniowanego serwera pośredniczącego proxy.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Program działa stabilnie i jest zdecydowanie warty wypróbowania. Całość w angielskiej wersji językowej.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (8 głosów)

Strefa Download programu
uGetuGet 2.1.1 Build 39
Wersja stabilna
13.68 MB | 2016-07-03

Ilość pobrań: 5879 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (5)
uGet
avatararrow
~Lil | 2013.08.23 08:23
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
A u mnie, jak próbuję wkleić link z yt, wyskakuje okienko 'no content found'... Miał ktoś też taki problem?
uGet 2.0.8
avatararrow
~Grzegorz | 2013.07.02 11:44
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie pobiera z Soundcloud..zresztą na stronie u"uget" też nie ma wzmianki o współpracy z SC..rozumiem,że w bibliotece Programosów są tysiace programów ale chodzi o podstawowe funkcje..wypadałoby, żeby admin trochę przyłożył się do oipsów
uGet 2.0.8
avatararrow
~tomasz | 2012.03.10 21:43
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
File corrupted - nawet po kilku załadowaniach
uGet 2.0
avatararrow
~Bartek | 2012.03.02 16:45
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Rewelacyjny program, testowałem dużo programów do pobierania z YouTube ale ten jest najlepszy i najlżejszy.
uGet 1.0.0 Beta
avatararrow
~lexy | 2012.02.14 16:06
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Może zastąpi vDownloadera?
uGet 1.0.0 Beta