w
googluj

TheDay 1.1


ico
TheDay to aplikacja mobilna dostępna dla Androida, która umożliwia skonfigurowanie odliczania czasów do dowolnych wydarzeń; gdy odliczanie dojdzie do zera, zostaniemy o tym powiadomieni. Wystarczy chwila, aby dysponować licznikiem oznajmiającym nam upływ czasu np. do ślubu (i że zostały do niego już tylko 3 miesiące, 2 dni, 14 godzin, 34 minuty i 23 sekundy). Działanie programu jest bardzo proste, ale na tle innych wyróżnia się pięknym wyglądem - idealną implementacją Material Design, choć nie mniejsze znaczenie ma tutaj fakt, że odliczanie do danego wydarzenia okrasimy unikalną grafiką (zdjęciem wykonanym od ręki przy użyciu aparatu albo obrazem z pamięci urządzenia). Słowem: trudno sobie wyobrazić, aby jakikolwiek inny licznik mógł być ładniejszy od TheDay.

Liczników możemy mieć tyle, ile chcemy (nie ma limitu). Potem można je umieścić na pulpicie. Udostępniane są 2 rodzaje widżetów: w stylu karty - jest to licznik żywcem wyjęty z właściwego interfejsu aplikacji, tak więc wyświetla grafikę, a do tego dokładną datę/czas samego wydarzenia; w stylu minimalistycznym - licznik pozbawiony jest wspomnianych cech. Obojętnie, z którego rodzaju skorzystamy, wyświetlane będą 3 rzeczy: nazwa docelowego wydarzenia, czas pozostały do tego wydarzenia (czyli właściwe odliczanie, o które tutaj chodzi), a także kolor kategorii, do której licznik należy. Tak, możliwe jest również pogrupowanie liczników. Określimy w związku z tym nazwy kategorii oraz ich specyficzne kolory. Zarządzanie kategoriami odbywa się natomiast po otworzeniu szuflady nawigacyjnej. Z tego samego miejsca przefiltrujemy wszystkie liczniki i wyświetlimy tylko te należące do wybranej kategorii. Jeśli już jesteśmy przy szufladzie, to oprócz tego, że umożliwia ona przejście do wszystkich aktywnych liczników, to znalazła się w niej i sekcja na liczniki już zakończone, a więc archiwalne. W sumie więc są 3 skróty: wszystkie aktywne liczniki, wszystkie nieaktywne liczniki, menu kategorii (dodawanie/filtrowanie).

Reasumując, TheDay to prosty programik przeznaczony do odmierzania czasu - lat, miesięcy, dni, minut, sekund - do jakiegokolwiek wydarzenia, dużego czy małego. Dzięki temu, że każdy licznik może mieć swoją własną grafikę, przedstawi się pięknie. Co jeszcze istotniejsze, są 2 rodzaje widżetów, więc odliczanie np. do ślubu ze zdjęciem naszej przyszłej wybranki serca możemy mieć wprost na ekranie domowym Androida.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
TheDayTheDay dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 114 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
TheDay