w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 258
Wszystkich postów: 904131
Wszystkich tematów: 127450

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6398 dni

RPM Calculator 1.3


ico
RPM Calculator to bardzo prosta aplikacja mobilna przeznaczona dla systemu operacyjnego Android, która umożliwia błyskawiczny pomiar częstotliwości obracania się talerza gramofonu. RPM to z ang. "revolutions per minute" i jest to jednostka wyrażająca liczbę pełnych obrotów w ciągu minuty wokół własnej osi.

Obsługa programu jest naprawdę banalna i sprowadza się do położenia smartfona na talerzu, a następnie włączenia gramofonu. Interfejs aplikacji to tylko aktualizowana na bieżąco liczba RPM. Urządzenie najlepiej położyć na talerzu widząc dobrze tę wartość (a więc w pozycji wertykalnej), ponieważ nie zmieni ona swojego położenia względem pozycji początkowej, choć samo urządzenie będzie się oczywiście cały czas obracać. Po paru sekundach ustalona zostanie wartość RPM.

Jedyna dostępna funkcja to reset początkowego kąta. Aplikacja, teoretycznie, oferuje również ustawienia ("Settings"), lecz w rzeczywistości, po tapnięciu w menu, nic się nie dzieje.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (3 głosów)

Strefa Download programu
RPM CalculatorRPM Calculator dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 96 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
RPM Calculator