w
googluj
pl

iTaxi 3.3.3


ico
iTaxi to aplikacja mobilna dostępna na urządzenia z systemami operacyjnymi Android, iOS oraz Windows Phone. Dzięki niej można zamawiać przejazdy taksówkami floty iTaxi. Na tym funkcje aplikacji się nie kończą, gdyż umożliwia nawet skomentowanie każdego kursu. Jej producent na każdym kroku podkreśla przejrzystość proponowanych zasad. Co ciekawe, z poziomu aplikacji - jeśli zajdzie taka konieczność - można nawet złożyć reklamację! Jaki jest zasięg taksówek? Obejmuje on Gdańsk, Gdynię, Sopot, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław i Warszawę. Przyjrzyjmy się funkcjonowaniu wersji wydanej na system kierowany przez Google.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest wyłącznie w trybie online. Konieczne jest też założenie konta; w tym wypadku podać musimy imię, nazwisko, nr telefonu, adres e-mail oraz, oczywiście, ustalić swoje hasło. Trzeba podać prawdziwy nr telefonu, gdyż otrzymamy na niego 4-cyfrowy kod, który trzeba podać w kolejnym kroku na ekranie urządzenia. Następnie trzeba się już tylko zalogować. Co do konta: po jego założeniu ma się dostęp do specjalnej Strefy Pasażera dostępnej w witrynie internetowej aplikacji, dzięki czemu zobaczyć można historię swoich kursów, dokładne trasy przejazdów oraz wydatki na nie poniesione.

Przed przejściem do właściwego interfejsu aplikacji powinniśmy jeszcze włączyć czujnik GPS, aby nasza lokalizacja na mapie była ustalona możliwie najbardziej precyzyjnie. Ekran aplikacji iTaxi to tak naprawdę mapa z oznaczoną na fioletowo naszą lokalizacją oraz oznaczonymi na żółto taksówkami związanymi z iTaxi. W menu istnieje możliwość edytowania swoich danych czy dodania kierowców do ulubionych. W przypadku zamawiania kursu skorzystać można z filtrów: płatność kartą płatniczą, płatność kartą kredytową, zwierzęta domowe, fotelik dla dziecka, bus, komfort, klimatyzacja.

iTaxi to innowacyjne podejście do klienta. Liczmy na rozwój jej usługi, czyli większą liczbę taksówek - zwłaszcza w aglomeracji śląskiej.

Ograniczenia!
Konieczne jest założenie konta w usłudze. Należy włączyć czujnik GPS, aby nasza lokalizacja była bardziej precyzyjna.

Wymagania!
Android 2.1 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
iTaxiiTaxi dla Android
2018-11-23

Ilość pobrań: 32 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
iTaxi