w
googluj

Callistics 2.6.5


ico
Callistics to prosty, przejrzysty i ładny program do poznania statystyk połączeń telefonicznych oraz wiadomości SMS/MMS, jaki dostępny jest na urządzenia mobilne z systemem operacyjny Android. Przyda Ci się, jeśli chcesz w szybki sposób poznać, ile dokładnie SMS-ów wysyłasz danej osobie czy ile z nią rozmawiasz.

Po uruchomieniu aplikacji możemy gestem przesunięcia w lewo/prawo przechodzić do trybu analizy połączeń telefonicznych bądź do wiadomości. Chociaż używamy słowa "analiza", to w rzeczywistości nie musimy długo czekać na poznanie naszych komunikacyjnych statystyk; dostępne są one niemal od razu po uruchomieniu Callistics. Każdy z 2 głównych trybów oferuje nam te same funkcje. Przede wszystkim możemy wybrać miesiąc analizy; mogą one pokazywać nam dane wyłącznie z sierpnia, wyłącznie z maja itd. Zakres analizy można zmniejszyć w oknie wykresu (stale widocznego na ekranie) nawet do jednego dnia. Pod wykresem mamy natomiast statystyki indywidualne, zaś po tapnięciu w dany kontakt przejdziemy do widoku na statystyki zbiorcze z nim powiązane, tzn. wszystkie przeprowadzone z nim rozmowy i przesłane wiadomości.

Program działa świetnie. Przedstawione przez niego dane są szczegółowe i mówią o naszej wirtualnej komunikacji wszystko.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Wersja Premium likwiduje reklamy i udostępnia dodatkowe funkcje; kosztuje 5,99 zł.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (5 głosów)

Strefa Download programu
CallisticsCallistics dla Android
2018-11-27

Ilość pobrań: 255 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (0)
Callistics