w
googluj
pl

Qpony


ico
Qpony to program wydany na urządzenia mobilne z systemem mobilnym Android, który daje dostęp do kuponów, zniżek, okazji i rabatów do sieci takich, jak m.in. RTV Euro AGD, North Fish, Deichmann czy Multikino. Nie jest wymagana rejestracja w aplikacji ani podawanie w niej swoich danych w innej formie - wystarczy Qpony pobrać, być dalej online, przeglądać zniżki i je "odcinać".

Aplikacja umożliwia przegląd wszystkich dostępnych zniżek lub wybranie jednej czy więcej kategorii tematycznych. Nazwy kategorii są następujące: restauracja, na szybko, kawiarnia, impreza, rozrywka, kultura, zdrowie i uroda, nauka, sport, zakupy, usługi, inne.

Rabaty przeglądać można także wedle położenia geograficznego. W tym względzie dostęp mamy do zniżek określonych wedle aktualnej lokalizacji; a także wedle konkretnych miast: Warszawy, Poznania, Wrocławia, Krakowa, Lublina, Słupska, Szczecina, Torunia, Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry, Łodzi, Opola, Rzeszowa, Białegostoku, Bydgoszczy, Katowic, Kielc, Olsztyna, Włocławka, Konina, Jastrzębia Zdroju, Rumii; do tego zniżki przeglądać można w odniesieniu do Trójmiasta.

Po tapnięciu w daną zniżkę poznamy jej dokładniejszy opis, warunki skorzystania z niej, czas do końca promocji, a także dane kontaktowe: link do strony WWW oraz lokalizację na mapie. Rabaty dodawać można do ulubionych; do dyspozycji mamy oddzielny dział poświęcony naszym ulubionym. Aby skorzystać z rabatu, należy go "odciąć" (przesunąć palcem po ekranie) i postępować wedle dalszych wskazówek albo pokazać kupon sprzedawcy - sposób korzystania ze zniżki zależny jest od sprzedawcy.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
QponyQpony dla Android
2017-04-01

Ilość pobrań: 168 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Qpony