w
googluj

UberHype 1.4.0


ico
UberHype jest aplikacją społecznościową wydaną na urządzenia przenośne z systemem operacyjnym Android, której celem jest pomóc nam w odkrywaniu niezależnej muzyki. Jest ona związana z platformą internetową The Hype Machine, która dostęna jest w witrynie Hypem.com. Aplikacja umożliwia przeglądanie i słuchanie muzyki o której się na świecie "bloguje".

Oto najpopularniejsze tagi, jakimi oznaczana jest muzyka, którą można dzięki aplikacji odkrywać i słuchać: electronic, indie, pop, rock, female vocalist, hip hop, indie pop, indie rock, experimental, alternative, house, electronica, british, folk, singer-songwriter, electro, dance, ambient, lo-fi, rap, psychedelic, soul, dubstep, punk, techno, rhythm and blues, synthpop, dreampop, acoustic, shoegaze, alternative rock, downtempo, funk, chillwave, canadian, instrumental, postk-funk, new wave, chillout, australian, electropop, disco, 80s, garage rock, deep house, american, tech house, minimal, hardcore.

Program umożliwia utworzenie konta, choć nie jest to konieczne aby odtwarzać muzykę. Jeśli chodzi o kontrolki odtwarzacza, to mamy dostęp do odtwarzania/wstrzymywania i przechodzenia do poprzedniego/następnego utworu na udostępnionej nam liście. Tapnięcie utworu na liście oznacza nie tylko przejście do widoku odtwarzacza, ale oznacza też jego jednoczesny streaming (strumieniowanie, czyli odtwarzanie przez internet). Mamy informację o czasie trwania utworu oraz zobaczymy jego okładkę. Tapnięcie w ikonę serca spowoduje dodanie utworu do ulubionych - ale to opcja tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Z poziomu strony odtwarzacza istnieje też możliwość przejścia do innych kompozycji artysty czy przeczytania newsa z jego bloga dotyczącego danego utworu. Dla zarejestrowanych użytkowników jest też opcja automatycznego śledzenia jego dalszych dokonań na niwie muzycznej.

Program jest przemyślany. Udostępnia kilka filtrów; można przeglądać muzykę np. wedle popularnych piosenek i artystów czy utworów ostatnio dodanych. Skorzystać możemy z wyszukiwarki. Jeśli chodzi o wady, to UberHype ma jedną, ale dość poważną: nie można przewijać utworów. Zawsze musimy je słuchać od początku, co może znacznie opóźniać odkrywanie najlepszych utworów i zniechęcać do dalszej eksploracji, wszak zwykle najbardziej imponują refreny i to od nich chciałoby się zacząć.

Uwaga!
Serwis internetowy związany z aplikacją dostępny jest pod adresem http://hypem.com/

Ograniczenia!
Istnieje możliwość założenia konta; otrzyma się dzięki temu dostęp do funkcji personalizujących.

Wymagania!
Android 1.6 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
UberHypeUberHype dla Android
2014-07-31

Ilość pobrań: 2 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
UberHype