w
googluj

Brian Tracy: Maximum Achievement 1.0.9


ico
Brian Tracy: Maximum Achievement to aplikacja mobilna dla systemu operacyjnego Android, która ma nam posłużyć za narzędzie do wyznaczania i osiągania celów. Bazuje na książce "Maximum Achievement: Strategies and Skills That Will Unlock Your Hidden Powers to Succeed", wydanej po raz pierwszy w 1993 roku i należącej do najbardziej znanych pozycji w dorobku Briana Tracy'ego - kanadyjskiego autora z dziedziny tzw. rozwoju osobistego i biznesowego. Omawiany teraz program nie ma żadnego oficjalnego związku z Tracy'm. Po prostu wykorzystuje zasady zawarte w jego książce i tyle.

Po otworzeniu szuflady nawigacyjnej aplikacja, nie licząc ustawień, daje nam odnośniki do akcji oraz celów. Wybranie akcji nic nie da dopóki, dopóty nie zajmiemy się celami. Tworzenie nowego celu składa się zaś z 3 etapów. Najpierw podajemy nazwę. Aplikacja zasugeruje, aby cel dał się obiektywnie zmierzyć i ocenić. Następnie mamy ten cel opisać. W tym wypadku aplikacja zasugeruje, że w ramach opisu możemy również wyrazić słowa wsparcia dla siebie (coś jakby dodania sobie otuchy na dobry początek). W trzecim i ostatnim kroku przypiszemy cel do jednej z predefiniowanych kategorii. Jest ich w sumie 6 i są to: cele rodzinne i osobiste, cele fizyczne i zdrowotne, cele umysłowe i intelektualne, cele związane z pracę i karierą, cele finansowe i materialne, cele duchowe. Naczelna zasada głoszona na kartach książki to ta, że aby osiągnąć sukces w wyznaczaniu celów, należy mieć różne cele w tych właśnie 6 sferach życia. Chodzi więc o równowagę.

Po utworzeniu celu można już przejść do tworzenia konkretnych akcji. W sekcji akcji wybierzemy cel oraz wskażemy rodzaj związanego z nim zajęcia. Jest ich 8, w tym: akcja, wynik, monitoring, nauczyłem się czegoś nowego, emocje i nastroje, obraz i odczucia. ...Brzmią dziwnie? Też tak myślimy. Niestety, program nie daje ich opisów, więc nie wiadomo o co chodzi. Jedna z innych opcji to "Success Blog" - ale tego nie jesteśmy w stanie za Chiny ludowe rozszyfrować. Bądź tu mądry i pisz wiersze! Tak czy siak, można wybrać zwykłą "akcję" i ją opisać (opcja opisania jest zresztą dostępna bez względu na wybór zajęcia). Tak więc jeśli nasz cel to utworzenie witryny, akcją może być zakup domeny itp.

Niestety, po utworzeniu celu i akcji program, w testowanym przypadku, zaczął szwankować. W sekcji celów pojawił się... duplikat utworzonego celu, który do tego znaki typowo polskie (ą, ę itd.) zamienił na znaki zapytania. Ponadto po przejściu do sekcji akcji okazało się, że w nazwie akcji znaki również się zmieniły. Ale chyba najgorsze w tym wszystkim jest to, że ta aplikacja po prostu nic więcej nie oferuje. OK - są filtry akcji/celów oraz wsparcie dla powiadomień (które domyślnie są co godzinę od 10:00 do 23:00), ale to już naprawdę wszystko. Oznacza to, że akcji się nie zatwierdza, a tylko się je przegląda, natomiast cele można zaznaczyć jako ukończone - no i właśnie: koniec. Na domiar złego, po pierwszym uruchomieniu program wymaga od nas rejestracji, więc pewnie domyślacie się już, że go nie polecimy...

Ale żeby nie było niedomówień: aplikacja jest zrobiona beznadziejnie. Z książki pochodzi parę ogólnikowych zdań. Mogło być dobrze, ale wyszło fatalnie.

Ograniczenia!
Rejestracja przez e-mail jest konieczna

Wymagania!
Android 4.0.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
Brian Tracy: Maximum AchievementBrian Tracy: Maximum A... dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 1 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Brian Tracy: Maximum Achievement