w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 170
Wszystkich postów: 904175
Wszystkich tematów: 127464

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6441 dni

Aero Adjuster 1.8.5.1


Aero Adjuster jest niewielkim narzędziem pozwalającym na poprawienie wyglądu systemu Windows 7. Aplikacja rezyduje w zasobniku systemowym monitorując aktualny wygląd pulpitu (kolorystyka tapety i rozmieszczenie elementów). Po wykryciu zmian, automatycznie dostosowuje kolor interfejsu Aero (pasek zadań, nagłówki okien, Menu Start i inne elementy). Będzie szczególnie przydatny w przypadku korzystania z funkcji pokazu slajdów lub aplikacji do automatycznej zmiany tapet. Cechuje się przede wszystkim bezproblemowym, stabilnym i nieobciążającym zasobów systemowych działaniem.

Obsługa narzędzia jest niezwykle prosta. Po uruchomieniu jest gotowy do pracy i skonfigurowany. Oczywiście dostępnych jest kilka dodatkowych opcji, pozwalających na dostosowanie działania do potrzeb. Użytkownik może aktywować opcje odwracania kolorystyki oraz automatycznej kalibracji jasności. Dostępna jest także eksperymentalna funkcja pobierania barwy z określonej części tapety. Istotną funkcją jest również możliwość przywrócenia domyślnego wyglądu systemu - wystarczy nacisnąć na odpowiedni przycisk w menu. Ponadto w prosty sposób można manualnie wykonać zmianę koloru Aero.

Program jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Interfejs w angielskiej wersji językowej.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.6 (5 głosów)

Strefa Download programu
Aero AdjusterAero Adjuster 1.8.5.1
Wersja stabilna
0.26 MB | 2013-01-05

Ilość pobrań: 952 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Aero Adjuster