w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 170
Wszystkich postów: 904175
Wszystkich tematów: 127464

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6441 dni

Aero QLaunch 1.2.22


Aero QLaunch jest niewielkim dodatkiem do zmiany wyglądu systemu operacyjnego Windows 7 i 8. Jak sama nazwa wskazuje, wprowadza on funkcjonalność paska szybkiego uruchamiania. W odróżnieniu od innych aplikacji tego typu, cechuje się przede wszystkim interesującym wyglądem. Ikony posiadają efekt trójwymiarowości, a podczas przesuwania kursora podążają za wskaźnikiem. Dodatkowo, po najechaniu na wybraną pozycję na ekranie wyświetla się nazwa skrótu.

Po zakończeniu procesu instalacyjnego niezbędne jest uwidocznienie paska. Można to uczynić poprzez menu Paski narzędzi, zaznaczając pozycję QLaunch. Następnie należy dodać skróty do najczęściej używanych aplikacji - wystarczy nacisnąć prawym przyciskiem myszy na dowolną ikonę. W oknie Eksploratora Windows można zarządzać listą (dodawać, usuwać oraz modyfikować pozycje). Program posiada funkcję grupowania według katalogów - każdy folder odpowiada za odrębny pasek narzędziowy.

Aplikacja można również dostosować do własnych preferencji za pomocą skalowania (trzy tryby) i prostego mechanizmu skórek. Na oficjalnej stronie producenta dostępna jest przykładowa paczka. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by przy odrobienie wiedzy i umiejętności stworzyć własną wersję wyglądu.

Aero QLaunch dostępny jest za darmo (licencja freeware). Narzędzie jest w początkowym stadium rozwoju i nie oferuje pełnej planowanej funkcjonalności. W niektórych przypadkach może działać również niestabilnie.

Uwaga!
Do poprawnego funkcjonowania aplikacji niezbędne jest posiadanie systemu operacyjnego Windows 7 oraz DirectX w wersji 10 lub wyższej (w tym karty graficznej kompatybilnej z tym oprogramowaniem).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (4 głosów)

Strefa Download programu
Aero QLaunchAero QLaunch 1.2.22
Wersja stabilna 32-bitowa
1.24 MB | 2011-11-11
Aero QLaunch 1.2.22
Wersja stabilna 64-bitowa
1.34 MB | 2011-11-11

Ilość pobrań: 577 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Aero QLaunch