w
googluj
pl

7GIF 1.2.2.1298


7GIF to niewielki darmowy program służący do odtwarzania animacji w formacie GIF. Aby otworzyć animację wystarczy kliknąć w ikonkę z otwieraną aktówkę ("Open", druga od prawej) i wybrać plik do załadowania, lub po prostu przeciągnąć pożądany plik na okno programu.

Poza samym odtwarzaniem, 7GIF oferuje użytkownikowi jeszcze kilka innych ciekawych funkcji. Animowane GIFy możemy zatem dowolnie przybliżać i oddalać dzięki opcji zoom oraz, za pomocą jednego przycisku, odtwarzać tak, by wypełniały całe okno programu. Możemy je także przeglądać poklatkowo, a dowolnie wybraną klatkę zapisać w jednym z kilku popularnych formatów graficznych (JPG, BMP, GIF, PNG, TIF, WMF). Wreszcie, możemy odtwarzać animację z dowolną prędkością - większą lub mniejsza niż oryginalna. Możemy także zmienić dowolnie kolor tła animacji czy odtworzyć ją w trybie pełnoekranowym. Wreszcie, jednym przyciskiem ("Rewind") możemy cofnąć animację do początku.

Ubogość funkcjonalną aplikacji z powodzeniem zrekompensuje nam łatwość obsługi oraz czytelny (wręcz spartańsko prosty, ale zarazem bardzo estetyczny) interfejs użytkownika. Okno narzędzia jest w pełni skalowalne i możemy je ustawić tak, by było wyświetlane zawsze na wierzchu. Ponadto, możemy także schować pasek z ikonami, by nie przeszkadzał nam w czasie odtwarzania animacji.

Program możemy ustawić jako domyślną przeglądarkę plików GIF, przy czym odnosi się to nie tylko do animacji w tym formacie, ale również do obrazów statycznych.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (6 głosów)

Strefa Download programu
7GIF7GIF 1.2.2.1298
Wersja stabilna
0.98 MB | 2017-05-09
przejdź
7GIF Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 3310 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
7GIF