w
googluj
pl

Free Music & Video Downloader 2.96

Free Music & Video Downloader (wcześniej znany jako Last.FM Downloader) to niewielkie narzędzie do pobierania plików muzycznych z popularnych serwisów internetowych, takich jak: 8tracks, Goear, GrooveShark, Last.FM, MixCloud, ProstoPleer, SoundCloud, VKontakte. Aplikacja wyróżnia się szybkim i bezproblemowym działaniem.

Program posiada bardzo prosty interfejs - z jego obsługą poradzą sobie nawet niedoświadczeni użytkownicy. Do dyspozycji mamy wygodną wyszukiwarkę w dwóch trybach widoku (szczegółowa i zwykła lista). Posiada ona jednocześnie bardzo przydatną opcję, jaką jest filtrowanie wyników z poszczególnych witryn. Aby zapisać plik na dysku, wystarczy zaznaczyć go na spisie, a następnie nacisnąć na przycisk "Download". Co ciekawe, program pozwala na pobieranie wielu utworów w tym samym czasie.

Warto przed rozpoczęciem ściągania odpowiednio skonfigurować działanie aplikacji. Na karcie "Settings" znajdziemy pola odpowiedzialne za folder docelowy, ilość jednoczesnych procesów pobierania oraz limit wielkości/ilości danych. Free Music Downloader automatycznie nazywa utwory na podstawie szablonu "Artysta - Tytuł.mp3". Jeśli tego typu ustawienia nam nie odpowiadają, mamy możliwość skorzystania z funkcji generowania odpowiednich, zawierających się w sobie katalogów oraz pobierania na dysk okładek albumów. Jeśli posiadamy konto w serwisie Last.fm, należy podać login i hasło. Po zatwierdzeniu danych dostępowych, otrzymujemy możliwość wyszukiwania podobnych artystów oraz utworów oznaczonych takim samym tagiem.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Narzędzie nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym i działa w trybie Portable - należy po prostu rozpakować archiwum w formacie ZIP w dowolnym katalogu na dysku twardym lub na zewnętrznym nośniku danych. Na oficjalnej stronie projektu znajdziemy krótką instrukcję obsługi.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (30 głosów)

Strefa Download programu
Free Music & Video DownloaderFree Music & Video Downloader 2.96
Wersja stabilna
33.4 MB | 2024-04-05

Ilość pobrań: 10285 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 46

Komentarze (2)
Free Music & Video Downloader
avatararrow
~Marcel | 2015.01.17 19:51
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Zarąbiaszczy programik który pobiera ze stron to co nieda sia pobrać w normalnym korzystaniu ze stron z mp3 :) POLECAM
Free Music Downloader 1.58
avatararrow
~Bartek | 2013.05.12 16:17
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Świetny program dla szperaczy muzyki można szybko znalezć dany utwór nie przekopując się w google w poszukiwaniach :)
Free Music Downloader 1.27