w
googluj

Trout Portable 1.0.6


Trout Portable (przenośna wersja, która nie wymaga instalacji w systemie)– prosty odtwarzacz plików muzycznych w wielu formatach, w którym zrezygnowano ze szczególnie zaawansowanych możliwości na rzecz wyjątkowo prostej obsługi i nieskomplikowanego wizualnie interfejsu. Mamy tutaj możliwość odtwarzania utworów bezpośrednio z dysku, płyty CD lub tworzenia playlist, a także importowania ścieżek plików bezpośrednio z systemowego schowka. Na liście obsługiwanych, wspomnianych już licznych formatów, znajdziemy takie rozszerzenia jak AIFF, AIF, AIFC, MP1, MP2, MP3, OGA, OGG, WAV i inne.

Prócz zwykłego odtwarzania utworów, w aplikacji istnieje możliwość wyświetlenia dodatkowego okienka, gdzie znaleźć się może tekst piosenki (o ile został zapisany w jej metadanych). Bardzo wygodne są również powiadomienia na pasku zadań, które na bieżąco komunikują o kolejno odtwarzanych utworach. Pomimo ogólnej prostoty programu, warto zwrócić uwagę na stosunkowo liczne ustawienia, które pozwoli między innymi dość dokładnie dostosować do własnych preferencji wygląd interfejsu czy zachowanie niektórych funkcji.

Podczas przeglądania plików muzycznych do odtworzenia, mamy do dyspozycji niestety tylko jeden widok: listę kolejnych elementów. Jest ona jednak czytelna, a wyświetlane kolumny można edytować z poziomu opcji na górnym pasku. Brak zaawansowanych mechanizmów wizualnych wyraźnie przekłada się na potrzeby obliczeniowe programu; jest to bardzo „lekka” aplikacja, przez co z powodzeniem może zostać polecona jako pośrednia propozycja między najprostszymi odtwarzaczami, a rozbudowanymi kombajnami, użytkownikom, których komputery nie są już najwydajniejsze.

Wymagania!
Producent nie wyklucza również poprawnego funkcjonowania programu w systemie Windows XP oraz Vista.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Trout PortableTrout Portable 1.0.6
Wersja stabilna
1.68 MB | 2015-08-16
przejdź Wersja instalacyjna Trout

Ilość pobrań: 53 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Trout Portable