w
googluj

Free Batch Music Splitter Portable 1.2


Free Batch Music Splitter Portable - przenośna wersja programu, która nie wymaga instalacji. Jest to program do dzielenia plików muzycznych na części. Możliwe jest otrzymanie zadanej liczby fragmentów o równej długości lub dowolnej liczby części, ale o wprowadzonej przez użytkownika maksymalnej długości (z dokładnością do milisekund). Obsługiwane są formaty MP3, AAC, WAV, WAVPACK, OGG, OPUS, FLAC, ALAC, M4B oraz M4A, a praca całej aplikacji jest szybka – konwersja całego typowego albumu muzycznego to kwestia kilku sekund.

Program jest bardzo prosty w obsłudze. Zauważamy to już na pierwszym etapie pracy, podczas importu plików. Możliwe jest dodawanie poszczególnych utworów, ale również całych katalogów, co znacząco przyśpiesza pracę. Pojawiają się one od razu na liście na ekranie, która zostanie cała wzięta pod uwagę podczas konwersji. Jeśli któryś z utworów chcemy z niej wykluczyć, należy go usunąć, korzystając z przycisku w górnej części. Po zaimportowaniu, każdemu utworowi automatycznie przypisywany jest rodzaj podziału, który został uprzednio wybrany z prawej strony. Domyślnie jest to podział na dwie równe części. Można to oczywiście zmienić na dowolne inne ustawienie, co ważne – indywidualnie dla każdej piosenki.

Jeśli któreś ustawienie chcemy zastosować do kilku pozycji, należy je uprzednio zaznaczyć na liście (wykorzystując na przykład klawisz Ctrl na klawiaturze), następnie wybrać ustawienie i zastosować je do zaznaczonych pozycji, przyciskiem poniżej, na tym samym panelu. Do ustawień podziału zależnych od długości, a nie liczby części, przechodzimy korzystając z niewielkiej zakładki na samej górze tego panelu, natomiast dalsza obsługa jest analogiczna.

Kiedy wszystkie ustawienia są już wprowadzone, konwersję uruchamiamy przyciskiem „Start” – wyświetla się nowe okno, które na bieżąco informuje o postępie prac. W praktyce będzie to przydatne jedynie dla naprawdę sporych zbiorów utworów, ponieważ tak jak wspomnieliśmy na wstępie, aplikacja jest bardzo wydajna i na wyniki nie trzeba czekać długo.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Free Batch Music Splitter PortableFree Batch Music Splitter Portable 1.2
Wersja stabilna
13 MB | 2015-11-12
przejdź Wersja instalacyjna Free Batch Music Splitter

Ilość pobrań: 97 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Free Batch Music Splitter Portable