w
googluj

SerialSafe Portable 15.1.0.06


SerialSafe Portable to program do bezpiecznego przechowywania danych o licencjach zakupionego oprogramowania. Program jest w wersji przenośnej, dzięki działa bez instalacji w systemie. Jest rozbudowanym menadżerem, dzięki któremu nie tylko zapiszemy wszystkie elementy w sposób uniemożliwiający dostęp osób trzecich (aplikacja wykorzystuje szyfrowanie i hasło), ale również stworzymy bazę posiadanych przez nas licencji oprogramowania, w której będziemy mogli zawrzeć naprawdę szczegółowe dane o każdym kodzie. Całość, choć rozbudowana, nie sprawia wrażenia trudnego w obsłudze programu, co zawdzięcza między innymi dopracowanemu, dość ciekawemu interfejsowi.

Wśród informacji, które możemy zapisać opisywanym programem, znajdziemy takie elementy, jak nazwę produktu, numer licencji, datę jej zakupu wraz z kwotą i odpowiednią walutą, datę wygaśnięcia wraz ze szczegółami, dane kontaktowe producenta, dane logowania (jeśli dane oprogramowanie tego wymaga), czy też informacje o instalatorze programu wraz z możliwością wklejenia linka do aktualnej wersji. Ciekawostką jest możliwość dodawania własnych, całkowicie dowolnych informacji o licencjach, wykorzystując w tym celu formularz umieszczony pod jedną z głównych zakładek podczas dodawania do bazy nowego klucza licencyjnego.

Podczas pracy z aplikacją, warto zajrzeć do ustawień, gdyż znajdziemy w nich wiele przydatnych opcji, w tym możliwość definiowania wspomnianych własnych pól formularza, ustawienia związane z bazą danych (tutaj również nazewnictwo samych plików), ale również takie dodatki, jak możliwość importu ustawień instalatorów.

Ograniczenia!
Darmowa, testowa wersja programu pozwala zachować w pamięci jedynie dwa wpisy.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.5 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
SerialSafe PortableSerialSafe Portable 15.1.0.06
Wersja stabilna 32-bitowa
10.53 MB | 2016-06-26
SerialSafe Portable 15.1.0.06
Wersja stabilna 64-bitowa
10.53 MB | 2016-06-26
przejdź Wersja instalacyjna SerialSafe

Ilość pobrań: 48 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
SerialSafe Portable