w
googluj

OffiSync 10.0.2.6051


OffiSync - darmowy dodatek do Microsoft Office, którego zadaniem jest ułatwienie zarządzania dokumentami znajdującymi się na serwerze Google Docs.

Dodatek integruje się z programami Word, Excel oraz PowerPoint. W każdej z tych aplikacji instaluje się jako dodatkowa zakładka o nazwie OffiSync. Opcje znajdujące się na zakładce pozwalają na szybki dostęp się do dokumentów z naszego konta Google Docs oraz zapis na serwer aktualnie tworzonych plików. W ten sposób nie musimy wybierać między tworzeniem dokumentu w wygodnym Office z koniecznością wysyłania gotowego pliku przez przeglądarkę, a musem korzystania z mniej rozbudowanych edytorów Google mogąc w ten sposób łatwo zapisać plik na serwerze. Tutaj połączone są pozytywne cechy obu wymienionych sposobów.

Wśród ustawień znajdziemy także okno dodawania nowych kont, a więc z dodatku może korzystać wiele osób z różnymi kontami. Ponadto opcja zapamiętywania haseł oszczędzi nam każdorazowego wpisywania hasła.

Na zakładce OffiSync znajdziemy również okno Google Search, które pozwoli nam po prostu wyszukać wpisane hasło w wyszukiwarce Google. Szukanie możemy wykonywać na stronach www lub ograniczyć do wyszukiwania jedynie obrazów. Dzięki temu dodatkowi, tworząc dokument i mając jakieś wątpliwości, cały czas mamy pod ręką wyszukiwarkę, która zawsze jest chętna do pomocy. Do tego, gdy znajdziemy interesujący nas fragment, wystarczy zaznaczyć go i wybrać opcję wstawienia bezpośrednio do tworzonego dokumentu.

Oczywiście, aby móc korzystać z OffiSync, musimy posiadać konto w serwisie Google, na które będą wysyłane nasze dokumenty.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
OffiSyncOffiSync 10.0.2.6051
Wersja stabilna
12.1 MB |2011-11-23

Ilość pobrań: 527 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
OffiSync
avatararrow
~Radek | 2011.07.27 09:58
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
W ostatnim czasie niezbędny