w
googluj

Need for Speed World


Seria Need for Speed w Sieci.

Marzyliście, by pościgać się z grupą zapalonych kierowców? Może pragnęliście jedynie sławy i uznania? Chcieliście pochwalić się swoją odlotową bryką? Niezależnie od odpowiedzi, wszystko sprowadza się do jednego – do Need for Speed World.

Need for Speed World to wyścigówka spod szyldu znanej i cenionej serii. Tym razem jednak, dostajemy sieciową odsłonę marki. Klasycznie, tytuł oferuj zręcznościowy model jazdy, który nie wymaga rajdowych umiejętności. Powiedziałbym wręcz, że jest za prosty, jednak twórcy nie mieli innego wyjścia, chcąc trafić do jak największego grona odbiorców.

Co zatem dostajemy? Zaczynamy od stworzenia profilu kierowcy i kupna pierwszego auta. Maszyn nie brakuje i różnią się miedzy sobą osiągami. Po wyborze, ruszamy na miasto zarobić pierwsze pieniądze. Wyścigi podzielono na zawody z komputerowym przeciwnikiem (nie są wymagające) i zmagania z graczami z okolicy. Te ostatnie są najważniejsze, gdyż wraz z nimi związane są najlepsze nagrody. Za wygrywanie, otrzymujemy reputację, gotówkę oraz specjalną kartę z niespodzianką. Zaleca się zatem rywalizację z innymi graczami, bo tylko wtedy niespodzianki są naprawdę wartościowe.

Reputacja jest odpowiednikiem punktów doświadczenia, które podnoszą poziom profilu naszego kierowcy. Czym wyższy poziom, tym większy dostęp do nowych ulepszeń, wozów, wyzwań oraz umiejętności. Tak, w Need for Speed World mamy do dyspozycji nie tylko nitro, ale również specjalne skille, które wpływają na nas lub przeciwników – należy ich używać rozsądnie.

Za gotówkę kupuje nowe części do samochodu oraz zmieniamy jego wygląd, przecież prawdziwy kierowca musi jakoś prezentować. Ważne jest regularne tuningowanie wozu, ponieważ inni gracze nie stoją w miejscu.

Graficznie tytuł prezentuje się porządnie. Co prawda, miejscami boli skromny system uszkodzeń, jednak modele samochodów wystarczająco wynagradzają ten brak. Miasto również zostało dobrze zaprojektowane, wszędzie świecą się neony, co nadaje specyficznego klimatu. Muzycznie również jest nieźle.

Problemem jest jednak system mikrotransakcji. Gra teoretycznie jest darmowa, jednak, by nie pozostać w tyle i w pełni cieszyć się zabawą, należy kupować ulepszenia za realną gotówkę.

Czy polecam? Owszem, ponieważ aktualnie gra nie ma godnej dla siebie konkurencji.

PEGI:

Uwaga!
Gra zostanie zamknięta 14 lipca 2015 roku

Wymagania!
• RAM: 1 GB
• CPU: Dual Core 1.8 GHz
• GRAFIKA: 512 MB
• HDD: 2 GB

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (6 głosów)

Strefa Download programu
Need for Speed WorldNeed for Speed World
Wersja stabilna
1470 MB | 2015-05-05

Ilość pobrań: 1799 | W tym miesiącu: 23 | W poprzednim miesiącu: 24

Komentarze (0)
Need for Speed World