w
googluj

Identity Finder 6.3.2


Identity Finder to program do zabezpieczenia i ochrony prywatności. W każdym momencie na naszym komputerze są przechowywane poufne dane, nawet wtedy, kiedy z nich nie korzystamy. Numery PESEL, kart kredytowych, kont bankowych, hasła i innych wrażliwe dane osobowe są zapisywane na komputerze, narażając użytkownika na kradzież tożsamości.

Przeciętny użytkownik komputera może nie być w stanie znaleźć wszystkich miejsc, gdzie poufne dane są zapisane, ale piraci i złodzieje wiedzą, gdzie tego szukać. W celu kradzieży poufnych danych tworzone są różnego rodzaju wirusy, programy szpiegujące, backdoory i inne złośliwe programy do kradzieży informacji. Antywirusy, programy antyspyware i antyspamowe nie oferują całkowitej, dogłębnej ochrony użytkownika. Tu z pomocą przychodzi nam Identity Finder, który dokładnie przeszuka komputer w celu zlokalizowania potencjalnie niebezpiecznych danych i umożliwia nam ich zaszyfrowanie lub usunięcie.

Identity Finder w darmowej wersji Home Edition szuka tylko wystąpień numerów kart kredytowych i haseł. Bardziej zaawansowane funkcje wyszukiwania oraz dodatkowe narzędzia zabezpieczające dostępne są w płatnej wersji Professional Edition.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Identity FinderIdentity Finder 6.3.2
Wersja stabilna
25.18 MB | 2013-07-29

Ilość pobrań: 737 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
Identity Finder