w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 279
Wszystkich postów: 904363
Wszystkich tematów: 127546

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6561 dni

Handy Start Menu 1.98


Handy Start Menu – program do optymalizacji Menu Start. Ta niewielka aplikacja pozwoli na zorganizowanie i uporządkowanie elementów na liście startowego menu, a co za tym idzie, całego obszaru roboczego, w tym także pulpitu.

Korzystając z komputera z czasem rośnie liczba zainstalowanych programów, zgromadzonych danych, a co za tym idzie skrótów, umieszczanych w różnych miejscach, w tym także na pulpicie. Często odwołujemy się wtedy do Menu Start, gdzie rozwijane listy, a w nowszych wersjach systemu też wygodna wyszukiwarka, pozwolą na w miarę szybki i skuteczny dostęp do potrzebnych danych. Po pewnym czasie może się jednak okazać, że to za mało. System Windows, owszem, pozwala na dość dokładną konfigurację Menu Start, wymagający użytkownicy mają jednak prawo oczekiwać trochę więcej.

Handy Start Menu pozwala na zmianę wyglądu Menu Start, dzięki czemu dostęp do wszelkich plików i programów jest szybszy i łatwiejszy. Aplikacja zmienia tradycyjną postać startowego menu tworząc niewielkich rozmiarów grupy tematyczne, w których rozmieszczane są programy oraz foldery i pliki. Ten sposób organizacji pozwala skutecznie uniknąć bałaganu i w prowadzi porządek – wystarczy zainstalować program, by się o tym przekonać.

Sama obsługa narzędzia jest banalnie prosta. Program po pierwszym uruchomieniu automatycznie posortuje posiadane aplikacje i rozmieści je w odpowiednich grupach (programy biurowe, gry, narzędzia graficzne, internet, itp.). Niepasujące elementy wylądują w grupie nazwanej Whitout Category. Użytkownik może rzecz jasna wedle własnego uznania przemieszczać pozycje i umieszczać je w dowolnych grupach. Istnieje także możliwość tworzenia własnych grup.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Handy Start MenuHandy Start Menu 1.98
Wersja stabilna
9.25 MB | 2015-06-24

Ilość pobrań: 804 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Handy Start Menu