w
googluj
pl

Euro Truck Simulator 2 Demo 1.21.1


Euro Truck Simulator 2 – to druga część cieszącego się uznaniem wśród graczy symulatora, w którym wcielamy się w kierowcę ciężarówki. Naszym zadaniem jest przewożenie różnorodnych towarów, przy czym musimy respektować przepisy ruchu drogowego oraz prawa fizyki, które zostały tutaj w miarę realistycznie oddane. Grę stworzyło czeskie studio SCS Software.

W podstawowej wersji gry możemy podróżować po większej części Europy, zwiedzimy m. in. zachodnią Polskę, Niemcy, Wielką Brytanię, Belgie, Włochy czy Holandię. Oczywiście odległości zostały odpowiednio przeskalowane, więc podróż zajmie nam zdecydowanie mniej czasu niż w rzeczywistości. Jest to największe uproszczenie względem realnego świata. Reszta, czyli sama mechanika jazdy tirem oddana została z niezwykłą starannością.

Spokojnie, początkujący gracze nie będą mieli większych problemów z jeżdżeniem wielką ciężarówką. Gra daje nam do wyboru cztery schematy sterowania, od w pełni zautomatyzowanego (nam pozostaje tylko wciskać gaz, hamulec i skręcać) do pełnego manuala, do którego będziemy potrzebować specjalnej kierownicy ze sprzęgłem. Dzięki temu świetnie bawić się będą tu zarówno kompletni nowicjusze jak i ludzie bardziej zainteresowani tirami.

W grze znajdziemy szereg wiernie odwzorowanych ciągników siodłowych najbardziej znanych marek takich jak: DAF, Iveco, Scania, Renault, Marcedes-Benz czy Volvo. Możemy je tez dowolnie modyfikować. Możemy zamontować dodatkowe lusterka, światła, zderzaki, wloty powietrza czy syreny. Będziemy potrzebować na to oczywiście gotówkę, którą zarobimy wożąc towary po Europie.

Na trasie musimy stosować się do przepisów ruchu drogowego – w przeciwnym razie zostaniemy ukarani mandatem. Niekorzystnie na nasz końcowy wynik wpłyną też wszystkiego rodzaju kolizje, za które w najlepszych przypadku będziemy musieli zapłacić z własnej kieszeni, w najgorszym – nasz samochód totalnie się zepsuje i odmówi posłuszeństwa.

PEGI:

Wymagania!
•RAM: 4 GB
•CPU: Dual Core CPU 2.4 GHz
•GRAFIKA: GeForce GTS 450 lub Intel HD 4000
•HDD: 3 GB

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (16 głosów)

Strefa Download programu
Euro Truck Simulator 2 DemoEuro Truck Simulator 2 Demo 1.21.1
Wersja stabilna
1400 MB | 2015-12-14

Ilość pobrań: 3674 | W tym miesiącu: 17 | W poprzednim miesiącu: 62

Komentarze (0)
Euro Truck Simulator 2 Demo