w
googluj
pl

DVD Slim Free 2.8.0.4


DVD Slim Free to aplikacja do tworzenia okładek płyt. Program pozwala na szybkie wygenerowanie najbardziej typowych projektów, takich jak nadruki na nośniki cyfrowe (CD, DVD, Blue-ray) oraz opakowania (VHS, PlayStation, PlayStation Portable, Xbox, Nintendo Wii). Do wyboru mamy kilkanaście predefiniowanych projektów oraz zestaw gotowych do wykorzystania plików graficznych.

Obsługa programu jest bardzo prosta i nie sprawi problemów mniej doświadczonym użytkownikom. Proces tworzenia własnej etykiety sprowadza się do kilku operacji - wyboru typu okładki, wczytania odpowiednich obrazów z dysku, włączenia/wyłączenia obramowania oraz dodania napisów tytułowych o określonym kolorze, kroju i rozmiarze. Po zakończeniu pracy, mamy możliwość wydrukowania grafiki za pomocą wybranego urządzenia podłączonego do komputera. W razie potrzeby zmienimy jakość wydruku, orientację i ilość potrzebnych kopii. Dodatkowe opcje konfiguracyjne pozwalają na dobranie marginesów oraz wysokości/szerokości dla okładki każdego typu. Aplikacja pozwala również na wyszukanie wzorów etykiet w popularnych serwisach internetowych (Mega-Search.net, FreeCovers.net, AllCdCovers.com, CdCovers.cc, CoverTarget.com).

DVD Slim Free jest dostępny bezpłatnie, także do zastosowań komercyjnych. Jeśli aplikacja przypadła nam do gustu, mamy możliwość wykonania donacji na rzecz rozwoju narzędzia.

Spolszczenie!
Polski język ustawiamy w opcjach programu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (13 głosów)

Strefa Download programu
DVD Slim FreeDVD Slim Free 2.8.0.4
Wersja stabilna
5.31 MB | 2020-02-20
Spolszczenie do DVD Slim Free
przejdź
DVD Slim Free Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 6255 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 18

Komentarze (1)
DVD Slim Free
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.20 13:10
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Minimalistyczny, ale daje pewne możliwości.
DVD Slim Free 2.8.0.2