w
googluj
pl

DVD Slim Free Portable 2.8.0.5


DVD Slim Free Portable w wersji przenośnej, która nie wymaga instalacji. Program służy do tworzenia okładek płyt i pozwala na szybkie wygenerowanie najbardziej typowych projektów, takich jak nadruki na nośniki cyfrowe (CD, DVD, Blue-ray) oraz opakowania (VHS, PlayStation, PlayStation Portable, Xbox, Nintendo Wii). Do wyboru mamy kilkanaście predefiniowanych projektów oraz zestaw gotowych do wykorzystania plików graficznych.

Obsługa programu jest bardzo prosta i nie sprawi problemów mniej doświadczonym użytkownikom. Proces tworzenia własnej etykiety sprowadza się do kilku operacji - wyboru typu okładki, wczytania odpowiednich obrazów z dysku, włączenia/wyłączenia obramowania oraz dodania napisów tytułowych o określonym kolorze, kroju i rozmiarze. Po zakończeniu pracy, mamy możliwość wydrukowania grafiki za pomocą wybranego urządzenia podłączonego do komputera. W razie potrzeby zmienimy jakość wydruku, orientację i ilość potrzebnych kopii. Dodatkowe opcje konfiguracyjne pozwalają na dobranie marginesów oraz wysokości/szerokości dla okładki każdego typu. Aplikacja pozwala również na wyszukanie wzorów etykiet w popularnych serwisach internetowych (Mega-Search.net, FreeCovers.net, AllCdCovers.com, CdCovers.cc, CoverTarget.com).

DVD Slim Free jest dostępny bezpłatnie, także do zastosowań komercyjnych. Jeśli aplikacja przypadła nam do gustu, mamy możliwość wykonania donacji na rzecz rozwoju narzędzia.

Spolszczenie!
Polski interfejs trzeba ustawić w opcjach programu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (8 głosów)

Strefa Download programu
DVD Slim Free PortableDVD Slim Free Portable 2.8.0.5
Wersja stabilna
5.41 MB | 2021-10-06
przejdź Wersja instalacyjna DVD Slim Free

Ilość pobrań: 1533 | W tym miesiącu: 12 | W poprzednim miesiącu: 14

Komentarze (0)
DVD Slim Free Portable