w
googluj

Deluxe Ski Jump 4 1.6.1


Deluxe Ski Jump 4, to propozycja dla graczy, za którą kryje się fiński programista Jussi Koskel. Dla fanów skoków narciarskich, z nieuleczalnym lękiem wysokości, jest to niewątpliwie nie lada gratka. Możemy stanąć na samym szczycie skoczni Lillehammer, i puścić się w dół nabierając większej i większej prędkości, a potem połamać sobie kręgosłup, wszystkie kończyny po pechowym przyziemieniu. Rehabilitacja zajmuje nam tyle, ile trwa wczytywanie zapisanych ustawień, tak więc skok możemy powtarzać, do chwili kiedy uda nam się cało wylądować. Gra zapewni nam większość emocji, których można doświadczyć na skoczni, fizyka lotu jest bardzo dobrze oddana. Co ciekawe, możemy ustawić warunki pogodowe, i poddać skoczka próbom, rodem z jego najgorszych koszmarów. Wiatr, mgła, zachmurzenie, opady śniegu; to wszystko ma wpływ na to, czy uda nam się cało wyhamować na ziemi, nie mówiąc już o biciu kolejnych rekordów.

Produkt studia Mediamond wywalczył sobie w Polsce, pozycję gry kultowej, po pamiętnej premierze dwójki w 1999 roku, dyscyplina skoków narciarskich, okazała się hitem na komputery PC. Gra wypełniała niezagospodarowaną niszę, na rozległej cyberpanoramie wypełnionej: fpsami, grami rpg, czy strategiami czasu rzeczywistego. Wyjaśnienie tej popularności jest proste, bohaterowie innych gier nie nazywali się Adam Małysz.

Gra oferuje nam wybór dziewięciu głównych skoczni, i zaawansowany interfejs podczas wyboru zawodnika, i kraju. W trakcie samej rozgrywki możemy obserwować naszego skoczka, przyjmując rozmaitą perspektywę ( z lotu ptaka, z boku, zza pleców zawodnika, czy z punktu widzenia umieszczonego na samej skoczni) co sprawia, że nasze zwycięstwa i upadki wyglądają bardzo widowiskowo. Możemy próbować naszych sił decydując się na mistrzostwa, pojedyncze skoki, czy też tryb rozgrywki sieciowej. Gra oferuje nam całą gamę przeżyć sportowych, po których nie obudzimy się z zakwasami, albo co gorsza w gipsie na wyciągu. Deluxe Ski Jump 4 nie ma wielkich wymagań sprzętowych, może zostać uruchomiona na większości komputerów stacjonarnych, nawet tych które stoją zapomniane w piwnicy.
Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (30 głosów)

Strefa Download programu
Deluxe Ski Jump 4Deluxe Ski Jump 4 1.6.1
Wersja stabilna
15.19 MB | 2014-12-27

Ilość pobrań: 26816 | W tym miesiącu: 65 | W poprzednim miesiącu: 202

Komentarze (0)
Deluxe Ski Jump 4