w
googluj
pl

Fifa 15 Demo


We wstępie wypada mi napisać to, co w zasadzie jest oczywiste dla każdego czytającego poniższe słowa gracza. Fifa 15 to najbardziej znany na świecie symulator gry w piłkę nożną, którego coraz to nowsze odsłony dostarcza dla nas nieprzerwanie co roku ekipa EA Sports od blisko dwóch dekad.

W zasadzie jakiekolwiek skupienie się na grze nie ma żadnego sensu. I tak każdy, kto tu zawitał, zasysa już demo najnowszej wersji głównego konkurenta Pro Evolution Soccer. Fani gały kopanej od kilkunastu lat emocjonalnie przeżywają pojedynek obu serii, w którym główną wygraną są serca graczy. Nie jest tajemnicą, że w rankingach sprzedaży, to produkcja Electronic Arts od zawsze wiedzie prym. Natomiast średnie ocen obu produkcji według użytkowników i prasy branżowej wędrują w górę i w dół jak wracający z tatrzańskiej biesiady pijany baca.

Wszystko wskazuje na to, że odwieczny pojedynek tytanów elektronicznego futbolu w 2015 roku również nie zostanie rozstrzygnięty, a targani emocjami gracze będą zmuszeni skosztować obu tytułów, ponieważ największy na świecie serwis zbierający fachowe oceny każdej wydanej komercyjnie produkcji, orzekł remis, publikując praktycznie identyczne noty zarówno dla Fify 15, jak i PES 15. Szybki rzut okiem na oceny użytkowników przechyli szalę zwycięstwa na grę Konami. Niestety, ta statystyka słynie z manipulacji pod wpływem ekip zorganizowanych fanów, sztucznie zaniżających, bądź podbijających oceny.

Do głównych plusów najnowszej iteracji Fify zaliczyć można bezsprzecznie najlepszą na rynku animację zawodników oraz unikatową atmosferę wyjątkowego widowiska, towarzyszącą każdej rozgrywce. Kontakt piłkarza z piłką i innymi graczami jest okraszony niezliczoną liczbą unikalnych animacji. Powoduje to, że każda z setek sytuacji na boisku wygląda i jest rozgrywana inaczej. Usprawniono również system wszystkich kolizji i drybling. Dodatkowo, gra jest w pełni zlokalizowana wraz z komentarzami sędziów.

Jak w każdej części, nowa Fifa oferuje graczom możliwość rozegrania całych sezonów spotkań klubowych, w tym na dwóch graczy na jednym komputerze. Co więcej, powraca tryb „Zostań Gwiazdą”, w którym gramy tylko jednym, stworzonym przez nas zawodnikiem i od jego zachowania na boisku podczas każdego spotkania zależeć będzie nasza kariera zawodowa. Powraca również uwielbiany przez miliony Fifa Ultimate Team, gdzie rywalizujemy w rozgrywkach sezonowych, budując jednocześnie skład marzeń, zdolny wywalczyć zwycięstwo z każdym, nawet najtrudniejszym przeciwnikiem. Nie zapominajmy też o miłym dodatku w postaci „Kariery Menadżera”, gdzie autorzy pozwolili nam zabawić się z kilogramami statystyk i zasad rządzących zapleczem rozgrywek piłkarskich. Mimo wszystko, sercem zabawy są jak zawsze niezwykle emocjonujące multiplayerowe mecze przez internet z kolegami z całego świata, potrafiące zabrać największym fanatykom całe miesiące życia.

Czy Fifa 15 wymaga dłuższego opisu? Za pewne tak, z tym, że na tematy stricte techniczne można by napisać całą książkę, a i tak nie wyczerpałaby ona dogłębnie tematu. Najważniejsze, co trzeba wiedzieć, to fakt, że każdy fan poprzednich wersji odnajdzie się w niej błyskawicznie i doceni pracę programistów włożoną w usprawnienie zabawy. Co więcej, może to właśnie ta wersja demo pomoże przekonać do siebie dotychczasowych zwolenników konkurencji, zwłaszcza, że w opisywanym sezonie jest to jedyna wersja dostępna do wypróbowania za darmo.

PEGI:

Uwaga!
Wersja demo do pobrania z platformy Origin.

Wymagania!
• RAM: 4 GB
• CPU: Intel Q6600 Core2 Quad 2.4Ghz/AMD Phenom 7950 Quad-Core/AMD Athlon II X4 620 lub lepszy
• GRAFIKA: obsługa DirectX 11 (ATI Radeon HD 5770/Nvidia GTX 650 lub lepsza)

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
Fifa 15 DemoFifa 15 Demo
Wersja stabilna
3070 MB | 2015-01-09

Ilość pobrań: 2413 | W tym miesiącu: 19 | W poprzednim miesiącu: 24

Komentarze (0)
Fifa 15 Demo