w
googluj

CoffeeCup Free FTP 4.5


CoffeeCup Free FTP - prosty w obsłudze, darmowy klient FTP pozwalający na szybkie wgrywanie plików na serwer oraz ich zgrywanie z serwera.

CoffeeCup Free FTP umożliwi nam połączenie z protokołami FTP, SFTP, FTPS, HTTP, a do tego wśród nich z wykorzystaniem różnych typów kodowania. Razem z aplikacją ustawimy również prawa dla plików oraz folderów wgrywanych na serwer.

Najważniejszą cechą programu jest wyjątkowo intuicyjny interfejs, z którym żaden użytkownik nie powinien mieć problemów. Łączenie się z serwerem ogranicza się do podania nazwy serwera oraz hasła. Ponadto mamy możliwość zdefiniowania serwerów i zapamiętania do nich haseł, dzięki czemu kolejne połączenia będą ograniczały się do dwóch kliknięć myszą. Jedyną przeszkodą może okazać się brak polskiej wersji językowej aplikacji.

Po połączeniu się z serwerem, możemy wrzucać na niego pliki poprzez korzystanie z podzielonego ekranu okna, gdzie w pierwszej części mamy dostęp do zawartości dysku twardego, a z drugiej do serwera, ale również możemy skorzystać z funkcjonalności "drag-and-drop" pozwalającej na proste przeciągnięcie plików z wybranego katalogu do okna z zawartością serwera.

W celu przyspieszenia pracy z programem, warto korzystać z zakładek pozwalających na zapisanie do menu Bookmarks lokalizacji najczęściej otwieranych katalogów. Dzięki temu wybierając odpowiednią pozycję z menu przełączymy się między dowolnymi zdefiniowanymi ścieżkami katalogów.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
CoffeeCup Free FTPCoffeeCup Free FTP 4.5
Wersja stabilna
7.12 MB | 2013-03-06

Ilość pobrań: 839 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
CoffeeCup Free FTP
avatararrow
~smadler | 2013.02.25 11:48
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Funkcja podgladu i edycji pliku tylko w pelnej wersji
CoffeeCup Free FTP 4.4