w
googluj

Wimpy FTP 1.0.81


Wimpy FTP to lekki klient FTP przeznaczony dla użytkowników systemów operacyjnych z serii Windows i Mac OS X. Narzędzie pozwala na szybkie przesyłanie danych na wcześniej zdefiniowane serwery - operacja odbywa się za pomocą mechanizmu Drag&Drop. Wystarczy "upuścić" pliki/foldery nad głównym oknem aplikacji, a następnie zaczekać na zakończenie uploadu. Mobilność i prostota to główne zalety programu, który sprawdzi się znakomicie w rękach webmasterów i innych osób intensywnie korzystających z protokołu FTP.

Konfiguracja narzędzia nie sprawi problemów początkującym użytkownikom komputera. Sprowadza się ona do wpisania danych dostępowych (adres strony internetowej, host, login, hasło, katalog domowy) oraz przetestowania ustawień. Po wprowadzeniu i zatwierdzeniu informacji, możemy połączyć się z serwerem FTP. Oprócz wspomnianej już możliwości wysyłania plików, do dyspozycji mamy również inne standardowe operacje (nawigacja w strukturze danych, odświeżanie zawartości, tworzenie folderów, zmiana nazw, usuwanie plików). Warto również zwrócić uwagę na wbudowany menedżer wysyłania, który pozwala na wygodne zarządzanie zawartością kolejki, śledzenie prędkości i postępu operacji oraz pauzowanie i przerywanie zadań.

Wimpy FTP jest rozpowszechniany bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Aplikacja może być wykorzystywana zarówno w zastosowaniach domowych jak i firmowych.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (3 głosów)

Strefa Download programu
Wimpy FTPWimpy FTP 1.0.81
Wersja stabilna
5.3 MB | 2013-05-25

Ilość pobrań: 189 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Wimpy FTP