w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 252
Wszystkich postów: 904139
Wszystkich tematów: 127455

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6403 dni

MEGA 2.6.2


ico
W dzisiejszych czasach posiadanie pendrive’a czy dysku przenośnego nie jest konieczne, by zabrać ze sobą wybrane pliki, materiały wideo czy muzykę. Coraz bardziej popularna staje się usługa składowania plików „w chmurze”, czyli specjalnie wydzielonym miejscu na serwerach dostawcy tej usługi. Jedną z tego typu propozycji jest serwis MEGA, który opublikował aplikację przeznaczoną dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android.

Program ten to kompletny zestaw narzędzi pozwalających nam na skuteczne zarządzanie plikami przechowywanymi na 50 GB darmowej wolnej przestrzeni (jej powiększenie wiąże się z wykupieniem płatnej subskrypcji). Dzięki niemu z łatwością wyślemy oraz pobierzemy wszystkie znajdujące się na serwerach nasze pliki, jak również ściągniemy katalogi za pomocą bezpośredniego linku. Dzięki szybkiej i intuicyjnej wyszukiwarce z łatwością odnajdziemy wskazaną lokalizację na własnym koncie, a posiadając na nim zdjęcia szybko stworzymy ich galerię i przeglądniemy bez konieczności pobierania fotografii.

W razie potrzeby większego usystematyzowania dostępnych w ramach usługi plików możemy tworzyć również dowolną ilość folderów i katalogów, w których umieścimy odpowiednio skategoryzowane dane. Trzeba nadmienić, iż wszystkie przechowywane w ramach serwerów MEGA pliki są zaszyfrowane za pomocą unikalnego kodu i chronione przez szereg różnorodnych narzędzi uniemożliwiających cyberatak z zewnątrz. Aplikację udostępniono za darmo w języku angielskim.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
MEGAMEGA dla Android
2015-07-02
przejdź MEGA dla Windows

Ilość pobrań: 95 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
MEGA