w
googluj
pl

e-podróżnik.pl 1.3.6


ico
Tradycyjne, papierowe rozkłady jazdy już dawno odeszły do lamusa – teraz wiele osób wybierających komunikację międzymiastową lub międzynarodową wybiera aplikacje mobilne, które w szybki i prosty sposób wyszukają nam najlepsze dostępne połączenie w najniższej cenie. e-podróżnik.pl to jeden z najlepszych wyborów dla osób podróżujących po Polsce i posiadających urządzenie mobilne z systemem Android na pokładzie.

Aplikacja studia Teroplan to kompleksowy program umożliwiający nam sprawdzenie rozkładu jazdy ponad 600 polskich przewoźników – wśród nich znajdują się spółki operujące w sektorze kolejowym i autobusowym, jak również lokalne oddziały PKS i MPK. Dzięki niej możliwe staje wyznaczenie kompletnej trasy przejazdu pomiędzy wybranymi przez siebie punktami, określając jedynie środek komunikacji, którym mamy chęć podróżować – aplikacja wybierze za nas najbardziej korzystne i najlepsze z finansowego punktu widzenia rozwiązanie.

Dzięki e-podróżnik.pl dokonamy również szybkiego zakupu biletów na wybrane połączenie – wszystko odbywa się za pomocą intuicyjnego i prostego w obsłudze systemu, dzięki któremu łatwo uzyskamy dokument umożliwiający przejazd na wskazanej trasie. Rzecz jasna oprócz systemu tworzenia trasy program zawiera także kompletne rozkłady wielu przewoźników, więc możliwe staje się także zaplanowanie wycieczki na własną rękę. Fajnym dodatkiem z pewnością okaże się również opcja nawigowania trasy podczas odbywanej podróży. Aplikację udostępniono w ofercie Google Play za darmo w języku polskim.

Wymagania!
Android 2.1 i nowsze.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (8 głosów)

Strefa Download programu
e-podróżnik.ple-podróżnik.pl dla Android
2019-07-02

Ilość pobrań: 405 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
e-podróżnik.pl