w
googluj
pl

Lockdown Pro 1.0.11-2019


ico
Lockdown Pro to aplikacja na urządzenia mobilne z systemem Android, która umożliwia blokowanie aplikacji przy pomocy zaledwie jednego dotknięcia. Jeżeli więc chcesz mieć wyłączność na dane aplikacje i np. nie chcesz aby ktoś "przez przypadek" wysłał z Twojego urządzenia SMS-a, wystarczy zablokować Wiadomości (o ile to Twoja aplikacja zajmująca się SMS-ami) i kłopot z głowy. Wszystko, co trzeba zrobić, to włączyć Lockdown Pro, ustawić hasło i wybrać aplikację.

Jak nie trudno się więc domyślić, już na początku aplikacja wita nas prośbą o wybór typu hasła; będzie ono następnie potrzebne przy kolejnym uruchomieniu aplikacji (w tym również, gdy w trakcie jej używania wyłączymy i włączymy ekran). Do wyboru mamy hasło "klasyczne" albo "wzór". W pierwszym przypadku ustalamy 4-cyfrowy kod PIN, a w drugim - rysujemy palcem wzór. Następnie aplikacja daje szansę wybrania pytania zabezpieczającego, np. "Najlepszy przyjaciel z dzieciństwa?", i wpisanie odpowiedzi; krok ten możemy jednak pominąć.

Lockdown Pro to bardzo proste i bardzo estetycznie (wręcz pięknie) wykonane narzędzie. W zasadzie po wstępnej konfiguracji mamy już przed sobą tylko listę wszystkich naszych aplikacji i suwaki pozwalające na ich zablokowanie. Aplikacje podzielone są na 2 grupy: podstawowe i zwykłe. W grupie podstawowej możemy mieć takie aplikacje, jak: Instaluj/Odinstaluj, Połączenia przychodzące, Sklep Google Play, Telefon/Kontakty, Ustawienia i Wiadomości. Można powiedzieć, że jest to typ aplikacji, który najbardziej chcielibyśmy chronić i dlatego aplikacja umożliwia szybkie ich zablokowanie umiejscawiając tę listę na samej górze. Zdecydowana większość programów znajduje się w grupie drugiej.

Po przesunięciu suwaka związanego z daną aplikacją, zostaje ona zablokowana. Oznacza to, że jeśli będziemy chcieli zablokowaną aplikację uruchomić, będziemy musieli wprowadzić hasło podane w Lockdown Pro. Odblokowanie aplikacji jest dziecinnie proste: wystarczy z powrotem przesunąć suwak. O ogólnej liczbie zablokowanych aplikacji jesteśmy informowani na stronie głównej.

Aplikacja oferuje też dowcipną opcję zatytułowaną "Fałszywa podkładka", która chronić ma przed nieautoryzowanym dostępem. Podstawi ona fałszywe okno z komunikatem błędu, gdy ktoś będzie chciał uruchomić zablokowaną aplikację. Kolejną ciekawą funkcją jest "Zablokuj w lokalizacji". Definiujemy lokalizację, a następnie aplikacja automatycznie blokuje lub odblokowuje aplikację, gdy ze zdefiniowanej lokalizacji wyjdziemy lub do niej wejdziemy; potrzebny jest tu oczywiście sygnał GPS.

Podsumowanie cech Lockdown Pro nie może być inne: to doskonała aplikacja. Działa płynnie i została świetnie przemyślana pod względem funkcjonalności. Jeżeli więc chcesz zablokować jakąś aplikację - zrób to teraz przy pomocy Lockdown Pro!

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski aktywowany jest automatycznie.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Lockdown ProLockdown Pro dla Android
2019-06-29

Ilość pobrań: 285 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Lockdown Pro