w
googluj

Hidden Eye 1.8


ico
Hidden Eye jest to program, dzięki któremu dowiemy się, kto próbował odblokować nasze urządzenie mobilne z systemem operacyjnym Android, gdy nie był o to przez nikogo proszony. Jak? Otóż robi ona zdjęcie osobie, która 3 razy wprowadziła zły kod.

Hidden Eye jest bardzo łatwy w użyciu - w zasadzie działa samo, ale musimy najpierw spełnić 2 kluczowe warunki:
• najważniejsze jest to, że Hidden Eye wymaga od nas korzystania z ekranu blokady. Nie może to być jednak ekran blokady bez blokady, tzn. nie możemy korzystać z metody odblokowania polegającej na zwykłym przeciągnięciu palcem po ekranie. Ekran blokady musi być zabezpieczony na serio: kodem PIN lub wzorem,
• następnie należy włączyć funkcję "Security Status" w interfejsie Hidden Eye. Zostaniemy przekierowani do ustawień systemowych, w których mamy zezwolić tej aplikacji na wykonywanie operacji monitorowania próby odblokowania ekranu. (Tu ważna uwaga: jeżeli Hidden Eye nie przypadnie nam do gustu i będziemy chcieli go odinstalować, musimy najpierw odznaczyć tę opcję. Taka sama procedura obowiązuje w wielu innych aplikacjach, które "nie da się odinstalować" - nie da się, bo istotnie, trzeba wpierw wyłączyć jej powiązanie z funkcją systemową).

Jeżeli spełniliśmy powyższe warunki, możemy już... przestać korzystać z Hidden Eye. Program będzie od teraz robił zdjęcia (oczywiście, za pośrednictwem przedniej kamery) po 3 nieudanych próbach odblokowania urządzenia. Możemy więc o nim zapomnieć. ...Ale możemy go też od razu przetestować i jeszcze ulepszyć jego działania. W ustawieniach aplikacji znajdziemy bardzo ciekawą opcją: powiązania tych 3 nieudanych prób z odtworzeniem alarmu dźwiękowego, przez co osoba starająca się wejść do systemu nagle straci grunt pod nogami. Powie sobie pewnie: "Co jest grane?! Lepiej szybko odłożę telefon, bo przyjdzie!". Ale za późno! Hidden Eye zrobił już mu/jej zdjęcie, które zobaczymy - zależnie od naszych preferencji - od razu po odblokowaniu urządzeniu bądź kiedykolwiek, przechodząc do specjalnej sekcji w programie.

Ograniczenia!
Program nie działa ze wszystkimi urządzeniami - nie robi zdjęć w urządzeniach z serii Nexus. Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Usunięcie reklam oraz wiele dodatkowych funkcji - m.in. automatyczne wysyłanie zdjęć na adres e-mail, możliwość wyboru dźwięku alarmowego - znajdują się w wersji Plus, która kosztuje 4,60 zł.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Hidden EyeHidden Eye dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 199 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Hidden Eye