w
googluj

Zoo Tycoon 2


Zoo Tycoon 2 – to gra strategiczna, w której wcielamy się w właściciela miejskiego zoo. Naszym zadaniem będzie zbudowanie go od podstaw, wytyczenie ścieżek, zorganizowanie miejsca dla zwierząt wraz ze wszystkimi potrzebnymi im rzeczami oraz zapewnienie zwiedzającym dobrej rozrywki. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest studio Blue Fang Games, które jest bardzo doświadczone w produkcji tego typu symulatorów.

Wersja demo pozwala nam zagrać na jednej mapie w trybie sandbox. Charakteryzuje się on tym, że nie mamy wytyczonych żadnych celów oraz nie ograniczają nas środki. Możemy budować co tylko chcemy, ogranicza nas tylko zmniejszona, w porównaniu do pełnej wersji, liczba zwierząt oraz obiektów, które możemy budować.

Rozgrywka po raz pierwszy w serii jest trójwymiarowa, dzięki czemu mamy więcej możliwości budowy. Możemy zmieniać rodzaj terenu, z zielonej trawy na czystą ziemię albo piasek, tworzyć stawy, rzeki a nawet wodospady, oraz dowolnie modyfikować wysokość terenu. Pozwala to na przystosowanie otoczenia dla różnych gatunków zwierząt.

Aby zwierzęta czuły się w naszym zoo dobrze musimy dopracować każdy element ich zagrody. Od płotu, który je otacza przez nawierzchnię, po której chodzą, dostęp do wody po miejsca, w których będą mogły się schronić. Zbyt mała zagroda również wpływa niekorzystnie na samopoczucie naszych podopiecznych. Jeżeli spełnimy wszystkie ich wymagania, bardzo możliwe, że obdarują nas potomstwem.

Budując zoo musimy również pamiętać o zwiedzających. Musimy położyć chodniki przy zagrodach, które chcemy pokazać, powinniśmy zatroszczyć się również o odpowiednią ilość ławek czy stolików, na których nasi goście będą mogli się posilić. Ważne są też budki z jedzeniem i toalety.

Kiedy nasze zoo jest gotowe, możemy włączyć specjalny widok kamery, który pozwoli nam poczuć się jak jeden ze zwiedzających. Możemy wtedy również robić zdjęcia naszym zwierzakom, co jest miłym urozmaiceniem rozgrywki i swoistym zwieńczeniem trudów, z jakimi się zmierzyliśmy podczas projektowania zoo.

PEGI:

Wymagania!
•RAM: 256 MB
•CPU: Intel Pentium III 733 MHz
•GRAFIKA: 16 MB
•HDD: 900 MB

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Zoo Tycoon 2Zoo Tycoon 2
Wersja stabilna
119.9 MB | 2015-04-23

Ilość pobrań: 2987 | W tym miesiącu: 31 | W poprzednim miesiącu: 71

Komentarze (0)
Zoo Tycoon 2