w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 637
Wszystkich postów: 939058
Wszystkich tematów: 138938

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni

Zillya! Antivirus 3.0.2366


Zillya! Antivirus to bezpłatny program antywirusowy dla systemu Windows, pozwalający na usuwanie wirusów, robaków, spyware, adware i innych zagrożeń bezpieczeństwa systemu operacyjnego. Aplikacja wyróżnia się na tle konkurencji kilkoma charakterystycznymi cechami. Co istotne, Zillya! Antivirus posiada również dosyć szybki i wydajny silnik skanujący pliki. Dzięki temu całkiem nieźle radzi sobie na starszych komputerach.

Obsługa programu Zillya! Antivirus jest bardzo prosta i przyjazna dla początkującego użytkownika. Poszczególne funkcje zgrupowane są na kartach, a szybki dostęp do najczęściej używanych opcji umożliwia podręczne menu dostępne po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na ikonę w zasobniku systemowym. Aplikacja posiada mechanizm wykrywania nieskatalogowanych zagrożeń (heurystyka) i trzy tryby skanowania (pełne, szybkie oraz z wyborem katalogu). Udostępnia również bieżącą ochronę poprzez działanie w tle (skanowanie wysyłanych i odbieranych wiadomości e-mail za pomocą klienta pocztowego, badanie pobieranych danych ze stron internetowych, skanowanie procesów i dokumentów Microsoft Office). Narzędzie pozwala oczywiście na skanowanie plików archiwalnych, sektorów uruchomiania i procesów będących w pamięci.

Ciekawą funkcją jest możliwość wysyłania podejrzanych danych do producenta. W razie potwierdzenia zagrożenia sygnatura pliku jest dodawana do bazy. Tego typu rozwiązanie może uchronić innych użytkowników przed rzadko spotykanymi lub nowymi wirusami. Kolejną zaletą Zillya! Antivirus jest prosty terminarz, dzięki któremu możliwe jest skonfigurowanie regularnego skanowania systemu według określonych kryteriów.

Do głównej aplikacji dołączonych jest kilka przydanych modułów, pomagających w zarządzaniu systemem:
1) Task Manager - pozwala na szybkie przełączanie pomiędzy działającymi programami, zabijanie pojedynczych procesów i całych grup aplikacji, podgląd PID i aktualnie używanych bibliotek/plików.
2) Startup Manager - proste narzędzie umożliwiające zarządzanie programami uruchomianymi razem z systemem operacyjnym (usuwanie, edycja, dodawanie nowych pozycji).

Narzędzie posiada mechanizm automatycznych aktualizacji bazy sygnatur i silnika oraz system powiadomień o wykrytych zagrożeniach.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (17 głosów)

Strefa Download programu
Zillya! AntivirusZillya! Antivirus 3.0.2366
Wersja stabilna
376 MB | 2022-04-11

Ilość pobrań: 1740 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (5)
Zillya! Antivirus
avatararrow
~Zillya! | 2015.05.03 15:58
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Antivirus to bezpłatny program antywirusowy?! Kto to redagowal ? licence : sharew price 14zielonych
Zillya! Antivirus 1.1.4324
avatararrow
~użytk | 2013.12.19 23:20
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
niby darmowy, a za aktualizacje bazy wirusów trzeba płacić już na drugi dzień, po cholerę piszą że darmowy straciłem czas, nie ściągać tego gówna
Zillya! Antivirus 1.1.3450
avatararrow
~nero | 2013.05.18 21:11
-4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
super program ma ogromna baze sygnatur , darmowy super
Zillya! Antivirus 1.1
avatararrow
~Scareware | 2011.06.01 17:13
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Opinii w google jak na lekarstwo. Na YouTube jest mały test tego czegoś. Marnie wypada :)
avatararrow
~Rusek | 2011.06.01 11:55
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ma ktoś jakąś opinie na temat tego antywirusa?